Linka 212
Sídliště Lada – Bardějovská – Žižkova – Hlavní nádraží
BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Jízdní řád a zastávky BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. 212 autobus (Aktualizováno)
212 autobus ה má 18 zastávek odjíždí z Česká Lípa, Sídliště Lada a končí v Česká Lípa, Hlavní Nádraží.
Vyberte 212 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Česká Lípa, Hlavní Nádraží (18 zastávek)
Česká Lípa, Sídliště Lada
Česká Lípa, K Rozvodně
Česká Lípa, Šluknovská
Česká Lípa, Jáchymovská
Česká Lípa, Severní
Česká Lípa, Havířská
Česká Lípa, Sídliště Sever
Česká Lípa, Sluneční
Česká Lípa, Bardějovská
Česká Lípa, Moskevská
Česká Lípa, Svatého Kříže
Česká Lípa, Žižkova
Česká Lípa, U Průmyslovky
Česká Lípa, Arbesova
Česká Lípa, Stadion
Česká Lípa, Hrnčířská
Česká Lípa, Bulharská
Česká Lípa, Hlavní Nádraží
212 Často kladené dotazy
V kolik začne 212 autobus fungovat?
Služby na 212 autobus začínají v 04:32 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 212 autobus fungovat?
Služby na 212 autobus končí v 14:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 212 autobus?
Kdy přijde linka Sídliště Lada – Bardějovská – Žižkova – Hlavní nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sídliště Lada – Bardějovská – Žižkova – Hlavní nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 212 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 212. autobus zastávka.
212 autobus Jízdní řád
212 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:32 - 14:05
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:32 - 14:05 | 153 - 250 |
út | 04:32 - 14:05 | 153 - 250 |
st | 04:32 - 14:05 | 153 - 250 |
čt | 04:32 - 14:05 | 153 - 250 |
pá | 04:32 - 14:05 | 153 - 250 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 212 (od Česká Lípa, Sídliště Lada), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 212 v reálném čase. (Česká Lípa, Hlavní Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o BusLine MAD Česká Lípa s.r.o..
Jízdné za linku 212 autobus
Ceny BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. 212 (Česká Lípa, Hlavní Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách BusLine MAD Česká Lípa s.r.o..
212 (BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.)
První zastávka 212 autobus cesty je Česká Lípa, Sídliště Lada a poslední zastávka je Česká Lípa, Hlavní Nádraží. 212 (Česká Lípa, Hlavní Nádraží) je v provozu během víkendy.
Další informace: 212 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 212 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 212 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 212 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 212 (Česká Lípa, Hlavní Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 212 autobus nebo živou aplikaci pro sledování BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 212, v Praha
BusLine MAD Česká Lípa s.r.o. linky v Praha
- 213 - Sídliště Lada – Bardějovská – Česká/ Jízdní řád
- 225 - Hlavní nádraží – Sokolská – Na Výsluní/ Jízdní řád
- 208 - Vítkov – Žizníkov – Sokolská – Antonína Sovy/ Jízdní řád
- 218 - Vítkov – Žizníkov – Sokolská – Hlavní nádraží – Obecní les/ Jízdní řád
- 209 - Heřmaničky – Žizníkov – Sokolská – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 205 - Dolní Libchava – Sokolská – Na Výsluní/ Jízdní řád
- 224 - Hlavní nádraží – Sokolská – Sídliště Špičák/ Jízdní řád
- 217 - Na Kopečku – 5. května – Partyzánská/ Jízdní řád
- 235 - Na Výsluní – Bardějovská – Obecní les – Litoměřická – Svatopluka Čecha/ Jízdní řád
- 203 - Sídliště Lada – Železničářská – Hrnčířská – Hlavní nádraží – Dubice/ Jízdní řád
- 206 - Sídliště Lada – Častolovice – Železničářská – Sokolská – Chelčického – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 202 - Sídliště Lada – Bardějovská – Sokolská – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 232 - Sídliště Lada – Havířská – Obecní les – Litoměřická – Svatopluka Čecha/ Jízdní řád
- 207 - Okřešice – Sosnová – Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 234 - Sídliště Špičák – Sokolská – Obecní les – Litoměřická – Svatopluka Čecha/ Jízdní řád