קו 271
חיפה←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
מפת המסלול של קו האוטובוס 271 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - חיפה←נהרייה
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 271 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 271 (חיפה←נהרייה) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 271 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נהרייה (57 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
דרך עכו/כביש 79
דרך עכו חיפה/ציפורן
דרך עכו/צור שלום
צומת קליל
דרך עכו/שדרות חן
דרך עכו חיפה/רפא''ל
מסעף נחל נעמן
מסעף מילואות
צומת כפר מסריק
מפעלי פלדה
מא.נעמן
מסעף עין המפרץ
צומת עין המפרץ
מסעף אזור תעשיה עכו דרום
צומת עכו דרום
חוף הארגמן
בית ספר לקציני ים עכו
דרך הארבעה/דרך המלאכה
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
ת. רכבת עכו/הרצל
נתיב חטיבת גולני/האשל
חטיבת גולני/חיים משה שפירא
חיים משה שפירא/הברוש
מרכז מסחרי/שפירא
חיים משה שפירא/אהובה עוזרי
עוזי חיטמן/סשה ארגוב
מסעף בוסתן הגליל
צומת שומרת
מחנה שרגא
מסעף לוחמי הגיטאות
מועצה אזורית מטה אשר
צומת רגבה/שבי ציון
צומת שבי ציון
מסעף מזרעה
קניון נהריה/זלמן שז''ר
זלמן שז''ר/הצלף
זלמן שז''ר/בלפור
בלפור/זלמן שז''ר
בית עלמין/בלפור
בי''ס גולדה מאיר/וייצמן
וייצמן/קפלן
וייצמן/הנרייטה סאלד
וייצמן/שדרות הגעתון
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 271
מתי מתחיל לפעול קו 271?
קו 271 מתחיל לפעול ב-01:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 271 מפסיק לעבוד?
קו 271 מפסיק לפעול ב-17:35 בשישי
מתי מגיע קו 271?
כדי לראות מתי קו חיפה←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 271 (חיפה←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נהרייה (חיפה←נהרייה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 271 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 271 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 271
קו 271 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 01:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 23:45 | 10 - 30 |
ב׳ | 01:00 - 23:45 | 10 - 30 |
ג׳ | 01:00 - 23:45 | 10 - 30 |
ד׳ | 01:00 - 23:45 | 10 - 30 |
ה׳ | 01:00 - 23:45 | 10 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 17:35 | 12 - 15 |
ש׳ | 16:00 - 23:30 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל271 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 271 (חיפה←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 271
תעריף הנסיעה ב271 (חיפה←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
271 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 271 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 271 (חיפה←נהרייה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 271. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 271.
מעקב אחר קו האוטובוס 271 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 271 (חיפה←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 271 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 271 ב-ישראל
271 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז
- 152 - חיילים משוחררים יז-פקיעין<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#
- 564 - גאיה סנטר-ירכא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-2ב
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב
- 37 - בהזמנה מראש - צביה-צביה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#צביה ↔ כרמיאל
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#
- 40 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->חזון-חזון-1#כרמיאל ↔ חזון
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א
- 169 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-1זדייר חנא ↔ חיפה
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב
- 282 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אבו סנאן חיילים משוחררים ב-אבו סנאן-1#
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א