301 Γραμμή
Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 301 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 301 λεωφορείο (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)) είναι μια κυκλική γραμμή με 74 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 301,301β,302 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας).
Επιλέξτε 301 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00) (74 στάσεις)
Αφετηρια 301,301β,302 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας)
Παπαρηγοπουλου
Καραολη Δημητριου
Χρυσ. Σμυρνης
Κεας
Κλεισθενους
1η Γαργηττου
Καλαβρυτων
Ευρυτανιας
Ηρακλειου
Β. Ρωτα - B. Rota
1η Γερακα - 1st Geraka
Πυργος - Pyrgos
Στροφη Ανθουσας - Strofh Anthoysas
Φαμαρ - Famar
Αλ. Στεφανοπουλος - Al. Stefanopoylos
1η Ανθουσας
2η Ανθουσας
3η Ανθουσας
4η Ανθουσας
5η Μοναστηρι
6η Ανθουσας
7η Ανθουσας
9η Ανθουσας
10η Ανθουσας
11η Ανθουσας
12η Ανθουσας
Γηπεδο
Διασταυρωση
Τερμα Καλλισιων
4η Καλλισιων
3η Καλλισιων
2η Καλλισιων
1η Καλλισιων
Φιλωνος
Πλ. Χαραυγης
Φιλωνος
1η Καλλισιων
2η Νεκροταφειο
Ομηρου
3η Καλλισιων
4η Καλλισιων
Αμαζονων
Ανθεων
12η Ανθουσας
11η Ανθουσας
Αιγιου
9η Ανθουσας
8η Ανθουσας
7η Ανθουσας
6η Ανθουσας
Αιδηψου
Καλαβρυτων
Γραβιας
Αισωπου
Γαληνης
4η Ανθουσας
3η Ανθουσας
2η Ανθουσας
1η Ανθουσας
Αλ. Στεφανοπουλος - Al. Stefanopoylos
Φαμαρ - Famar
Στροφη Ανθουσας - Strofh Anthoysas
Γεφυρα - Gefyra
Πυργος - Pyrgos
Μαραθωνος
Εβρου
Αιτωλιας
Συρου
Κεας
Αγ. Αναργυρων
Αγ. Δημητριος
Παπαρηγοπουλου
Αφετηρια 301,301β,302 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας)
301 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 301 λεωφορείο;
301 ξεκινάει λειτουργία στις 05:25 on Τετάρτη.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 301 λεωφορείο;
301 σταματάει λειτουργία στις 16:30 τη Τετάρτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 301 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00) Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00) Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 301 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 301 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 301 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 301 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 301 λεωφορείο - Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)
Δρομολόγια γραμμής 301 λεωφορείο
Η γραμμή 301 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις Τετάρτη. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 05:25 - 16:30
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τρι | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Τετ | 05:25 - 16:30 | 35 - 85 |
Πεμ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Παρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Σαβ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 301 (από το Αφετηρια 301,301β,302 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 301 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
301 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 301 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
301 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 301 λεωφορείο είναι Αφετηρια 301,301β,302 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 301,301β,302 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας). 301 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Τετάρτη.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 301 έχει 74 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 61 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 301 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 301 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 301 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 301 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Ανθουσα - Πεντελη (Εναλλακτική Λόγω Λαϊκής Κάθε Τετάρτη 05:00-17:00)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 301 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 301, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 305 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)/ Πρόγραμμα
- 807 - ΑΝΩ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 856 - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ/ Πρόγραμμα
- 706 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΙΛΙΟΝ (ΜΕΣΩ Λ. ΑΝ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 524 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA - POLITEIA/ Πρόγραμμα
- 507 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΣΤΑΜΑΤΑ / ZIRINEIO - RODOPOLI - STAMATA/ Πρόγραμμα
- 712 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΡΓ. ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ - Α. ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ / POLYTECHNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα
- 054 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PERISSOS - LABRINI - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 122Θ - ΒΑΡΚΙΖΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- 703 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (Μέσω ΘΗΒΩΝ)/ Πρόγραμμα
- 560 - ΣΤ. ΚΗΦΙΣΙΑ - ΜΟΡΤΕΡΟ - Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 024 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AG. ANARGYROI - ST. ΚΑΤΟ PATHSIA/ Πρόγραμμα
- 120 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ / GLYFADA - VARI - PROAST. KOROPIOU/ Πρόγραμμα
- Ε90 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ (ΣΧΟΛ. EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 250 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOUPOLI - ST. EVAGGELISMOS/ Πρόγραμμα
- 747 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 509Β - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΦΙΔΝΕΣ - ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ - ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ - ΒΑΡΝΑΒΑ / ZIRINEIO - AFIDNES - POLYDENDRI - KAPANDRITI - BARNABA/ Πρόγραμμα
- 316 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ/ Πρόγραμμα