308 linija
Veliki Mokri Lug - Šumice
GSP Beograd - Dnevne Linije
GSP Beograd - Dnevne Linije 308 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 308 autobus (Veliki Mokri Lug - Šumice) ima 14 stajališta. Kreće od Vmla, a završava se na stajalištu Šumice - Okretnica.
Izaberi bilo koje 308 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Veliki Mokri Lug - Šumice (14 stajališta)
Vml
Vizantijska
Mz Vml
Lipovačka
Naselje Klenak
Žikina - Prilaz
Narodnog Fronta
Oš Dragojlo Dudić
Mirijevska
Bajdina
Bulevar Kralja Aleksandra
Konjarnik
Petrinjska
Šumice - Okretnica
308 Često postavljena pitanja
U koliko sati 308 autobus je prvi polazak?
308 autobus kreće sa radom u 04:10 ovim danima: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak.
U koliko sati 308 autobus neće saobraćati?
308 autobus prestaje sa radom u 23:55 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 308 autobus stiže?
Kada linija Veliki Mokri Lug - Šumice Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Veliki Mokri Lug - Šumice Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 308 (Veliki Mokri Lug - Šumice) autobus cena prevoza?
Veliki Mokri Lug - Šumice (Veliki Mokri Lug - Šumice) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 308 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 308 autobus stajalište.
308 autobus Red vožnje
308 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 04:10 - 23:55
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 04:10 - 23:55 | 9 - 12 |
uto. | 04:10 - 23:55 | 9 - 12 |
sre. | 04:10 - 23:55 | 9 - 12 |
čet. | 04:10 - 23:55 | 9 - 12 |
pet. | 04:10 - 23:55 | 9 - 12 |
sub. | 04:35 - 23:55 | 16 - 25 |
ned. | 04:35 - 23:55 | 25 |
GSP Beograd - Dnevne Linije autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 308 (od Vml), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 308 (Veliki Mokri Lug - Šumice) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju GSP Beograd - Dnevne Linije za sve informacije sada.
Linija 308 - autobus cena
GSP Beograd - Dnevne Linije 308 (Veliki Mokri Lug - Šumice) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije GSP Beograd - Dnevne Linije otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije GSP Beograd - Dnevne Linije.
308 (GSP Beograd - Dnevne Linije)
Prvo stajalište trase linije 308 autobus je Vml a poslednje stajalište je Šumice - Okretnica. 308 (Veliki Mokri Lug - Šumice) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 308 ima 14 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 17 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža GSP Beograd - Dnevne Linije preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 308 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 308 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 308 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 308 (Veliki Mokri Lug - Šumice) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 308 autobus linije ili aplikaciju GSP Beograd - Dnevne Linije autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja GSP Beograd - Dnevne Linije ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za GSP Beograd - Dnevne Linije i svaki autobus, uključujući činiju 308, u Beograd
308 - Alternativne trase
GSP Beograd - Dnevne Linije u graduBeograd
- 89 - Vidikovac - Novi Beograd /Blok 72// Red vožnje
- 533 - Banovo brdo - Orlovača /Groblje// Red vožnje
- 107 - Padinska Skela - Dunavac/ Red vožnje
- 15 - Zeleni venac - Zemun /Nоvi grad// Red vožnje
- 27 - Trg republike - Мirijevo 3/ Red vožnje
- 407 - Voždovac - Bela Reka/ Red vožnje
- 110 - Padinska Skela - Opovo/ Red vožnje
- 704 - Zeleni venac - Zemun Polje/ Red vožnje
- 46 - Beograd na vodi - Mirijevo/ Red vožnje
- 313 - Mirijevo 4 - Leštane /Ravan// Red vožnje
- EKO1 - Vukov spomenik - Naselje Belvil/ Red vožnje
- 58 - Železnička stanica Pančevački most - Novi Železnik/ Red vožnje
- 31 - Studentski trg - Konjarnik/ Red vožnje
- 43 - Trg Republike - Kotež/ Red vožnje
- 78 - Banjica 2 - Zemun /Novi grad// Red vožnje
- 403 - Voždovac - Zuce/ Red vožnje
- 109 - Padinska Skela - Čenta/ Red vožnje
- 18 - Medaković 3 - Zemun /Bačka// Red vožnje
- 81 - Novi Beograd /Paviljoni/ - Altina 1/ Red vožnje