319 Γραμμή
Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 319 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 319 λεωφορείο (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο) είναι μια κυκλική γραμμή με 85 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας).
Επιλέξτε 319 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο (85 στάσεις)
Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας)
Παπαρηγοπουλου
Καραολη Δημητριου
Χρυσ. Σμυρνης
Κεας
Υπουργειο
Πετρογιαννη - Petrogiannh
Παναγιτσα - Panagitsa
2η Γερακα - 2nd Geraka
Β. Ρωτα - B. Rota
1η Γερακα - 1st Geraka
Πυργος - Pyrgos
Γεφυρα
Ασυρματος
Σινε Παλληνη
Γεφυρακι
Τηνου
Οαεδ
Γυμνασιο
Τσιρικου
Μουσικο Γυμνασιο Παλληνης
Νομαρχια
Πλουταρχου
Μπαρμπαγιαννη
Φαρμακευτικη
Γιαννα
Μοναξια
Πουλακη
Πυριζα
1η Εμπορικο Παρκο
2η Εμπορικο Παρκο
3η Εμπορικο Παρκο
Ζηνωνος
Αττικο Ζωολογικο Παρκο
Νεκροταφειο
Διασταυρωση
Χριστος
Βρυση
Παναγια
Δημαρχειο
Πλατεια
Περιπτερο
Κεκροπος
Μιχαλακη
Τερμα
Διασταυρωση
Φουρνος
Στροφη
Ο.Τ.Ε
Στροφη Πλαστηρα
Αγ. Δημητριος
Διασταυρωση
Νεκροταφειο
Αττικο Ζωολογικο Παρκο
3η Εμπορικο Παρκο
2η Εμπορικο Παρκο
1η Εμπορικο Παρκο
Πυριζα
Πετσα
Πευκο
Γιαννα
Φαρμακευτικη
Μπαρμπαγιαννη
Πλουταρχου
1η Νομαρχια
Μουσικο Γυμνασιο Παλληνης
Τσιρικου
Γυμνασιο
Τηνου
Γεφυρακι
Στροφη Παλληνης
Σινε Παλληνη
Ασυρματος
Γεφυρα - Gefyra
Πυργος - Pyrgos
1η Γερακα - 1st Geraka
2η Γερακα - 2nd Geraka
Παναγιτσα - Panagitsa
Πετρογιαννη - Petrogiannh
Υπουργειο
Κεας
Αγ. Αναργυρων
Αγ. Δημητριος
Παπαρηγοπουλου
Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας)
319 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 319 λεωφορείο;
319 ξεκινάει λειτουργία στις 06:05 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 319 λεωφορείο;
319 σταματάει λειτουργία στις 20:40 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 319 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 319 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή;
Οι ώρες λειτουργίας του 319 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 319 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 319 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 319 λεωφορείο - Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο
Δρομολόγια γραμμής 319 λεωφορείο
319 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:05 - 22:05
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:05 - 22:05 | 20 - 30 |
Τρι | 06:05 - 22:05 | 20 - 30 |
Τετ | 06:05 - 22:05 | 20 - 30 |
Πεμ | 06:05 - 22:05 | 20 - 30 |
Παρ | 06:05 - 22:05 | 20 - 30 |
Σαβ | 06:05 - 21:55 | 20 - 35 |
Κυρ | 07:45 - 20:40 | 20 - 45 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 319 (από το Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας)), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
319 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
319 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 319 λεωφορείο είναι Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας) και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 314,314β,314γ,319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας). 319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 319 έχει 85 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 88 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 319 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 319 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 319 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 319 (Στ. Δουκ. Πλακεντιας - Παλληνη - Εκπτ. Χωριο) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 319 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 319, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 832 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 749 - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ/ Πρόγραμμα
- 816 - ΤΑΥΡΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ Πρόγραμμα
- 211 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ / METAMORFOSI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 324 - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΑΝΤΖΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β9 - ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ/ Πρόγραμμα
- 418 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΣΧΟΛ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 221 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOYPOLI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 054 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PERISSOS - LABRINI - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 868 - ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 323 - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗ - ΒΡΑΥΡΩΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 137 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Α - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ANO N. SMYRNI A - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 126 - ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 862 - ΠΑΡΑΛΙΑ - ΑΝΩ ΕΛΕΥΣΙΝΑ/ Πρόγραμμα
- 622 - ΓΟΥΔΗ - ΑΝΩ ΓΑΛΑΤΣΙ/ Πρόγραμμα
- X97 - ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ (EXPRESS) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AEROL. ATHINON - ST. ELLINIKO (EXPRESS) [KIKLIKI]/ Πρόγραμμα
- 856 - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα
- 724 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - Ν. ΙΩΝΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ACHARNAI (MESONYCHI) - N. IONIA/ Πρόγραμμα
- 543 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΟΣ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα