קו 34
יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 34 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 34 (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביד לבנים/דרך הבנים ומסתיים במתחם ביג/תדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 34 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר (27 תחנות)
יד לבנים/דרך הבנים
משמרות
מרכז מסחרי נווה/הגליל
המייסדים/דגניה
הבנים/המושב
קדמה/הבנים
קדמה/העלייה
בית עלמין
קופת חולים/עין עירון
עין עירון/מרכז
עין עירון
כפר פינס/בריכה
מקווה
מזכירות
קדמה/כביש 6504
הבנים/המושב
המייסדים/ימאים
הגליל/המייסדים
מרכז מסחרי נווה/הגליל
משמרות
דרך הבנים/דרך משמרות
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך הנדיב/דרך הבנים
צומת איטונג
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
מתחם ביג/תדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 34
מתי מתחיל לפעול קו 34?
קו 34 מתחיל לפעול ב-06:55 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 34 מפסיק לעבוד?
קו 34 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 34?
כדי לראות מתי קו יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 34 (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 34 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 34 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 34 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 34 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 34
קו 34 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:55 - 08:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:55 - 08:15 | 80 |
ד׳ | 06:55 - 08:15 | 80 |
ה׳ | 06:55 - 08:15 | 80 |
ו׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל34 (מ יד לבנים/דרך הבנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 34 (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 34
תעריף הנסיעה ב34 (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
34 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 34 היא יד לבנים/דרך הבנים והתחנה האחרונה היא מתחם ביג/תדהר.
קו 34 (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 34. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 34.
מעקב אחר קו האוטובוס 34 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 34 (יד לבנים/דרך הבנים←מתחם ביג/תדהר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 34 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 34 ב-ישראל
34 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 951 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 270 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 18א - מנחם בגין/מחסן חברת חשמל-בית דגן<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-29/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הנגב/אילות-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים