קו 38
אשדוד←גדרה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 38 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 38 (אשדוד←גדרה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בבית חולים הרצפלד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 38 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←גדרה (40 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שדרות מנחם בגין/שדרות הרצל
בני ברית
המייסדים
אלטלנה
ביה''ח אסותא
רכבת/מסוף ביג - הורדה
רכבת/מסוף ביג
מסעף גן יבנה
ירושלים/חשמונאים
ירושלים/יהודה
ירושלים/העמל
הרצל/רקפת
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/ויניפג
הרצל/השיטה
מועצה מקומית/הרצל
העצמאות/הדרים
העצמאות/נילי
קיבוץ חצור אשדוד
בסיס חצור/3922
שיבולים/האלומות
צומת נווה מבטח
ביצרון א'
העולים/3922
יצחק רבין/מנחם בגין
מנחם בגין/הרקפת
מועצה/הכוהנים
הכוהנים/התאנה
כפר נוער כנות
צומת בני עי''ש לצפון
צומת חפץ חיים
מחלף גדרה לצפון
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
הרצל/שדרות בו גוריון
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
וייצמן/סברדלוב
בית המועצה/פינס
פינס/הזית
בית חולים הרצפלד
שאלות ותשובות לגבי קו 38
מתי מתחיל לפעול קו 38?
קו 38 מתחיל לפעול ב-06:30 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 38 מפסיק לעבוד?
קו 38 מפסיק לפעול ב-12:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 38?
כדי לראות מתי קו אשדוד←גדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←גדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 38 (אשדוד←גדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←גדרה (אשדוד←גדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 38 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 38 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 38 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 38 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 38
קו 38 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 17:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:10 - 12:00 | 110 |
ב׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:30 - 17:35 | 35 - 185 |
ד׳ | 06:30 - 17:35 | 35 - 185 |
ה׳ | 06:30 - 17:35 | 35 - 185 |
ו׳ | 10:10 - 12:00 | 110 |
ש׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל38 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 38 (אשדוד←גדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 38
תעריף הנסיעה ב38 (אשדוד←גדרה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
38 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 38 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא בית חולים הרצפלד.
קו 38 (אשדוד←גדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 38. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 38.
מעקב אחר קו האוטובוס 38 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 38 (אשדוד←גדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 38 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 38 ב-ישראל
38 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 78 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שד.הרצל/בן עמי-אשדוד-2#
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 35א - הבושם/האומן-אשדוד<->תרשיש/ספיר-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 74 - דרך בגין/דן-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 2א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 470 - יהודה הלוי/רש''י-ראש העין<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 64 - הרב עובדיה יוסף/שלום צלח-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 324 - אדר/כוכב השחר-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 255 - בית עלמין-ראש העין<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים