493 linija
Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem)
Lasta
Lasta 493 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 493 autobus (Beograd As - Mladenovac As) ima 10 stajališta. Kreće od Basa, a završava se na stajalištu Mladenovac As.
Izaberi bilo koje 493 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Beograd As - Mladenovac As (10 stajališta)
Bas
Palata Pravde 1
Autokomanda
Mali Požarevac - Naplatna Rampa
Stanojevac
Vlaško Polje - Železnička Stanica
Vlaško Polje - Centar
Stanoja Bugarskog
Petar Drapšin
Mladenovac As
493 Često postavljena pitanja
U koliko sati 493 autobus je prvi polazak?
493 autobus kreće sa radom u 05:00 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 493 autobus neće saobraćati?
493 autobus prestaje sa radom u 22:45 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 493 autobus stiže?
Kada linija Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem) Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem) Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 493 (Beograd As - Mladenovac As) autobus cena prevoza?
Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem) (Beograd As - Mladenovac As) autobus cena prevoza je дин. or din.50.00 - дин. or din.100.00.
Da li ima 493 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 493 autobus stajalište.
493 autobus Red vožnje
493 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 05:00 - 22:45
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 05:00 - 22:45 | 5 - 15 |
uto. | 05:00 - 22:45 | 5 - 15 |
sre. | 05:00 - 22:45 | 5 - 15 |
čet. | 05:00 - 22:45 | 5 - 15 |
pet. | 05:00 - 22:45 | 5 - 15 |
sub. | 05:00 - 22:45 | 10 - 30 |
ned. | 05:00 - 22:45 | 15 - 40 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 493 (od Bas), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 493 (Beograd As - Mladenovac As) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 493 - autobus cena
Lasta 493 (Beograd As - Mladenovac As) cena vožnje je od дин. or din.50.00 do дин. or din.100.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
493 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 493 autobus je Bas a poslednje stajalište je Mladenovac As. 493 (Beograd As - Mladenovac As) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 493 ima 10 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 54 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 493 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 493 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 493 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 493 (Beograd As - Mladenovac As) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 493 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 493, u Beograd
493 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 141L - Lazarevac AS - Rudovci /Selo// Red vožnje
- 461 - Šumice - Vrčin /Ramnice// Red vožnje
- 4193 - (Gradska 3) - Mladenovac AS - Rajkovac - Koraćička banja - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4407C - Sibnica - Slatina /Trafo/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 4406C - Sopot AS - Rogača /Preki put/ - Drlupa - Sibnica/ Red vožnje
- 953 - Obrenovac AS - Poljane/ Red vožnje
- 4105 - Mladenovac AS - Kovačevac /Čot// Red vožnje
- 580 - Beograd AS - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 560A - Banovo brdo - Sremčica - Barajevo AS/ Red vožnje
- 946 - Lazarevac AS - Poljane - Stubline - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4136 - Mladenovac AS - Međulužje - Crkvine - Beljevac - Međulužje - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 451 - Beograd AS - Stojnik (Preko Avale)/ Red vožnje
- 4199A - (Gradska 5) - Mladenovac /Ulica Nikole Pašića/ - Trstena /Livadarska// Red vožnje
- 491 - Beograd AS - Mladenovac AS (Preko Avale)/ Red vožnje
- 4415 - Sopot AS - Mali Požarevac - Senaja/ Red vožnje
- 160A - Lazarevac AS - Prkosava - Strmovo /Spomenik// Red vožnje
- 4112 - Mladenovac AS - Šume - Rabrovac - Simići - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4403 - Sopot AS - Ralja - Parcani /Brđani// Red vožnje
- 5534A - Barajevo AS - Srednji kraj - Karaula - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4404A - Sibnica /Groblje/ - Sopot AS/ Red vožnje