קו 821
מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 821 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) יש 84 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף רעננה ומסתיים בצומת אשדות יעקב אחוד.
לוח הזמנים לקו 821 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:00. שעות הפעילות השבוע: שלישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 821 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד (84 תחנות)
מסוף רעננה
צומת כפר סבא רעננה צפון
מחלף בצרה
צומת בני ציון
בית סוהר השרון/מחלף הדרים
מחלף דרור לצפון
צומת הדסים לצפון
צומת אילנות
צומת פרדסיה
מסוף בית ליד
צומת רופין לצפון
צומת העוגן
צומת מעברות
צומת חפר
אלישיב
צומת הרוא''ה
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. מרכזית חדרה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צומת גרנות/גן שמואל
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
צומת משטרת עירון
מסעף מי עמי
כביש 65/אום אל פאחם א
כביש 65/אום אל פאחם ב
צומת אום אל פחם
מסעף מוסמוס
מסעף משירפה
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
ת.מרכזית עפולה/רציפים
קהילת ציון/שפרינצק
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
פארק העמק
בית חולים העמק
דרך גולני/דוד אלעזר
דרך גולני/קוממיות
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למזרח
מסעף דברת/אלון תבור
צומת נעורה
צומת תבור
צומת אום אל גאנם
צומת גזית
כפר תבור מרכז
צומת כפר תבור
מסעף שדמות דבורה
מסעף כפר כמא מערב
מסעף כפר כמא מזרח
מסעף שרונה
אולם ספורט
בית העם
תחנה לבריאות המשפחה
מועצה
בית הראשונים
פארק גורן
צומת אלומות
מסעף מושבת כנרת
מוזיאון
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
מפעלים אזוריים צמח
מסעף בית זרע
מסעף שער הגולן
צומת אפיקים
מסעף אשדות יעקב מאוחד
צומת אשדות יעקב אחוד
שאלות ותשובות לגבי קו 821
מתי מתחיל לפעול קו 821?
קו 821 מתחיל לפעול ב-22:00 בשלישי, שבת
באיזו שעה קו 821 מפסיק לעבוד?
קו 821 מפסיק לפעול ב-22:00 בשלישי, שבת
מתי מגיע קו 821?
כדי לראות מתי קו מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 821 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 821 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 821 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 821 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 821
קו 821 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל821 (מ מסוף רעננה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 821
תעריף הנסיעה ב821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
821 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 821 היא מסוף רעננה והתחנה האחרונה היא צומת אשדות יעקב אחוד.
קו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) פועל בשלישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 821. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 821.
מעקב אחר קו האוטובוס 821 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 821 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 821 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#
- 471 - רמות/מסוף-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->השיקמה/המצודה-אזור-1#/ לוח זמנים