קו 959
טבריה←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 959 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 959 (טבריה←ירושלים) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 959 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←ירושלים (43 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
צומת טבריה עילית
צומת מצפה
צומת פוריה
צומת פארק תעשיות קדמת
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון דרום
מחנה נפתלי
צומת שדה אילן
מסעף בית קשת
מסעף בית ספר כדורי
צומת כפר תבור
כפר תבור מרכז
צומת גזית
צומת אום אל גאנם
צומת תבור
צומת נעורה
מסעף דברת
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למערב
דרך גולני/קפלן
יצחק רבין/דוד אלעזר
בית חולים העמק
מול פארק העמק/שדרות יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
ת.מרכזית עפולה/הורדה
ת.מרכזית עפולה/רציפים
קהילת ציון/שפרינצק
עיריית עפולה/הבנים
הבנים/הקונגרס הציוני
מסעף מחנה עמוס
צומת הסרגל
צומת מגידו
כביש 65/צומת אום אל פחם
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 959
מתי מתחיל לפעול קו 959?
קו 959 מתחיל לפעול ב-14:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 959 מפסיק לעבוד?
קו 959 מפסיק לפעול ב-15:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 959?
כדי לראות מתי קו טבריה←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 959 (טבריה←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←ירושלים (טבריה←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 959 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 959 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 959 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 959 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 959
קו 959 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 14:00 - 15:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:00 - 15:00 | 60 |
ב׳ | 21:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 19:40 - 21:00 | 80 |
ד׳ | 19:40 - 21:00 | 80 |
ה׳ | 19:40 - 22:00 | 60 - 80 |
ו׳ | 14:00 - 15:00 | 60 |
ש׳ | 21:05 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל959 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 959 (טבריה←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 959
תעריף הנסיעה ב959 (טבריה←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
959 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 959 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 959 (טבריה←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 959. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 959.
מעקב אחר קו האוטובוס 959 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 959 (טבריה←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 959 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 959 ב-ישראל
959 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 414 - קניון איילון-בני ברק<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 97 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->זינגר/הזז-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 781 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים