Ε14 Γραμμή
Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ε14 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Ε14 λεωφορείο (Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]) έχει 20 στάσεις αναχωρεί από Αφετηρια Ε14, Χ14 (Ζαππειο) - Zappio και τερματίζει στο σταθμό Υπουργειο Παιδειας (Τερμα Ε14).
Επιλέξτε Ε14 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express] (20 στάσεις)
Αφετηρια Ε14, Χ14 (Ζαππειο) - Zappio
Συνταγμα - Syntagma
Βυζαντινο Μουσειο - Ρηγιλλης
Στ. Ευαγγελισμος - St. Eyaggelismos
Ιλισια - Ilisia
Ιπποκρατειο - Ippokrateio
Αμπελοκηποι - Ampelokhpoi
Ερυθρος Σταυρος - Erythros Stayros
Φαρος - Faros
Αγ. Βαρβαρα - Ag. Barbara
Σερρων - Serron
Υγεια - Ygeia
Αστυνομια - Astynomia
Ολυμπιακο Σταδιο - Olympiako Stadio
Αγ. Θωμας
Διονυσου
Ερατω
Νερατζιωτισσα - Αποβιβαση
Υπουργειο Παιδειας - Αποβιβαση
Υπουργειο Παιδειας (Τερμα Ε14)
Ε14 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Ε14 λεωφορείο;
Ε14 ξεκινάει λειτουργία στις 05:40 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Ε14 λεωφορείο;
Ε14 σταματάει λειτουργία στις 22:35 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Ε14 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express] Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express] Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει Ε14 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Ε14 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ε14 λεωφορείο - Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]
Δρομολόγια γραμμής Ε14 λεωφορείο
Το Ε14 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί στις Δευτέρα έως Παρασκευή. Ώρες κανονικού προγράμματος: 05:40 - 22:35
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:40 - 22:35 | 15 - 30 |
Τρι | 05:40 - 22:35 | 15 - 30 |
Τετ | 05:40 - 22:35 | 15 - 30 |
Πεμ | 05:40 - 22:35 | 15 - 30 |
Παρ | 05:40 - 22:35 | 15 - 30 |
Σαβ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Ε14 (από το Αφετηρια Ε14, Χ14 (Ζαππειο) - Zappio), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Ε14 (Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
Ε14 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ε14 (Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
Ε14 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Ε14 λεωφορείο είναι Αφετηρια Ε14, Χ14 (Ζαππειο) - Zappio και η τελευταία στάση είναι Υπουργειο Παιδειας (Τερμα Ε14). Ε14 (Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Ε14 έχει 20 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 32 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Ε14 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Ε14 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Ε14 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Ε14 (Συνταγμα - Ο.Α.Κ.Α. - Υπ. Παιδειας [Express]) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Ε14 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Ε14, στην Αθήνα
Ε14 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 725 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (ΠΛ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- Β9 - ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ/ Πρόγραμμα
- 790 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ) ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ/ Πρόγραμμα
- 891 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΣΤΑΘ. ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 300 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 805 - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΝΕΟΚΤΙΣΤΑ/ Πρόγραμμα
- 124 - ΓΛΥΦΑΔΑ – ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ – ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 541 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΤ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / METAMORFOSI - ST. AMAROUSIOU/ Πρόγραμμα
- 221 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOYPOLI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- X97 - ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ (EXPRESS) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AEROL. ATHINON - ST. ELLINIKO (EXPRESS) [KIKLIKI]/ Πρόγραμμα
- 509 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ / ZIRINEIO - AG. STEFANOS - KRYONERI/ Πρόγραμμα
- Β1 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ/ Πρόγραμμα
- 309 - ΚΟΡΩΠΙ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 310 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΡΑΦΗΝΑ - ΜΑΤΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 733 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 904 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΣΤ. ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 830 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 700 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ) - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 833 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα