קו 136
חיפה←קריית אתא
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 136 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 136 (חיפה←קריית אתא) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בת גלים ומסתיים באיקאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 136 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←קריית אתא (52 תחנות)
ת. רכבת בת גלים
עליית הנוער/מסוף אוטובוסים
צומת דולפין/שדרות רוטשילד
מרכז רפואי לין/רוטשילד
בית חולים איטלקי/המגינים
המגינים/בן גוריון
בו גוריון/המגינים
בן גוריון/אלנבי
הגפן/בן גוריון
הגפן/הפרסים
הציונות/הרצליה
הציונות/פועה
הציונות/הילל
גן הבהאים/הציונות
הציונות/שניים בנובמבר
הציונות/שדרות הנשיא
שדרות הנשיא
הנשיא/החורשה
הנשיא/איריס
הנשיא/התשבי
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
מרכז הכרמל/אודיטוריום
שדרות מוריה/הברושים
מוריה/צפרירים
מוריה/זרובבל
מוריה/נחשון
מוריה/קרית ספר
חורב/מאפו
מרכז חורב/פיקא
פיק''א/אורן
אורן/פיקא
אורן/שיקמה
מרכז מסחרי/אורן
אורן/הפרחים
דקר/מרטין בובר
הצוללת דקר/זלמן שזר
הצוללת דקר/פיקא
קרן היסוד/רופין
קרן היסוד
בית ספר בן גוריון/קרן היסוד
הפלמח/קרן היסוד
הפלמח/הראל
רופין/ככר אליזבט
גרנד קניון/שמחה גולן
גרנד קניון/שמחה גולן
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
הדשנים
איקאה
שאלות ותשובות לגבי קו 136
מתי מתחיל לפעול קו 136?
קו 136 מתחיל לפעול ב-08:58 בשני, שישי
באיזו שעה קו 136 מפסיק לעבוד?
קו 136 מפסיק לפעול ב-15:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 136?
כדי לראות מתי קו חיפה←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 136 (חיפה←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←קריית אתא (חיפה←קריית אתא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 136 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 136 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 136 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 136 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 136
קו 136 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:59 - 21:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ב׳ | 08:58 - 15:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 16:25 - 22:25 | 30 |
ד׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ה׳ | 08:59 - 21:45 | 12 - 20 |
ו׳ | 08:58 - 15:00 | 12 - 20 |
ש׳ | 16:25 - 22:25 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל136 (מ ת. רכבת בת גלים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 136 (חיפה←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 136
תעריף הנסיעה ב136 (חיפה←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
136 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 136 היא ת. רכבת בת גלים והתחנה האחרונה היא איקאה.
קו 136 (חיפה←קריית אתא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 136. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 136.
מעקב אחר קו האוטובוס 136 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 136 (חיפה←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 136 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 136 ב-ישראל
136 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 406 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 806 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 96א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->בית ספר תחכמוני/עפגין-חדרה-2ז
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 703 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ח/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 821 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 795 - דרך צרפת/דרייפוס-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים