קו 2
הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 2 (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהנרקיס/הסביון ומסתיים במתנס/בית ספר החיטה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה (22 תחנות)
הנרקיס/הסביון
שדרות בן גוריון/הנרקיס
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/דרך מנחם בגין
פינלס/השזיף
הרצל/הגדוד העברי
הרצל/יעבץ
שדרות ניל''י/האורנים
בית ספר נילי
נילי/קדש
החלוצים/צור
השמורה/הפנינה
הכובשים/החלוצים
הכובשים/העצמאות
הכובשים/החיטה
ספרייה/הדגן
דרך אהרון/חווה חקלאית
דרך יצחק רבין/פשוש
שדרות מעוף הציפור/חוחית
חוחית/צופית
צופית/דרך יצחק רבין
מתנס/בית ספר החיטה
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-06:10 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-14:45 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:10 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 14:45 | 45 - 120 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:10 - 23:00 | 30 - 65 |
ד׳ | 06:10 - 23:00 | 30 - 65 |
ה׳ | 06:10 - 23:00 | 30 - 65 |
ו׳ | 06:45 - 14:45 | 45 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ הנרקיס/הסביון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
2 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 2 היא הנרקיס/הסביון והתחנה האחרונה היא מתנס/בית ספר החיטה.
קו 2 (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (הנרקיס/הסביון←מתנס/בית ספר החיטה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 10 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 89 - תיכון בית אליעזר-חדרה<->תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים