קו 20
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית כפ''ס/רציפים ומסתיים בתחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן (32 תחנות)
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
שיטה/שיקמה
צומת ג'לג'וליה
חורשים יציאה
מחלף חורשים
מתן/כניסה
הדר/זית
בית ספר מתן/נוף השרון
נוף השרון/צור
נוף השרון/מור
חבצלת/חצב
מרכז מסחרי/הדר
משק
משק
משק
מזכירות
ירחיב 2
צומת מתן ירחיב
נירית שער/כניסה
נירית/מירון
ירחיב/ יציאה
5233/ג'לג'וליה יציאה
קניון ג'י/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-07:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-14:15 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 20 של מטרופולין (Metropoline) - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
לוח זמנים של קו 20
קו 20 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 07:00 - 17:00 | 165 - 435 |
ד׳ | 07:00 - 17:00 | 165 - 435 |
ה׳ | 07:00 - 17:00 | 165 - 435 |
ו׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
20 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 20 היא תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן.
קו 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 576 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-1#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 280 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 23 - מכללת בית ברל-בית ברל<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 80 - עמק החולה/עמק איילון-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 60 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים