קו 408
ירושלים←לוד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 408 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 408 (ירושלים←לוד) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים ביוספטל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 408 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←לוד (23 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
כפר הנוער בן שמן/443
צומת בן שמן
צומת גינתון
שפירא/ארז
בית ספר על''ה/שפירא
דרך מנהרת העיר/דרך לוד הירוקה
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יששכר
שדרות יחד שבטי ישראל/הרב עובדיה יוסף
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יהודה
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון
מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
שדרות ירושלים/דרך הרמא
שדרות ירושלים /גבריאל
שדרות דוד המלך/יוברט המפרי
דוד המלך /שדרות שלמה המלך
דוד המלך/לאה גולדברג
שדרות חטיבת יפתח/שדרות דוד המלך
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
יוספטל
שאלות ותשובות לגבי קו 408
מתי מתחיל לפעול קו 408?
קו 408 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 408 מפסיק לעבוד?
קו 408 מפסיק לפעול ב-16:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 408?
כדי לראות מתי קו ירושלים←לוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←לוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 408 (ירושלים←לוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←לוד (ירושלים←לוד) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 408 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 408 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 408 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 408 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 408
קו 408 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:20 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 16:00 | 10 - 60 |
ב׳ | 21:20 - 23:30 | 10 - 30 |
ג׳ | 21:20 - 23:30 | 10 - 30 |
ד׳ | 00:30 - 23:30 | 30 - 45 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 30 - 45 |
ו׳ | 00:00 - 16:00 | 10 - 75 |
ש׳ | 21:20 - 23:30 | 10 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל408 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 408 (ירושלים←לוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 408
תעריף הנסיעה ב408 (ירושלים←לוד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
408 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 408 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא יוספטל.
קו 408 (ירושלים←לוד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 408. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 408.
מעקב אחר קו האוטובוס 408 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 408 (ירושלים←לוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 408 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 408 ב-ישראל
408 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 445 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 5 - המרכז רפואי יצחק שמיר-באר יעקב<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 784 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->דרוק/קהילות יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 35 - חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים