לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 42 (כפר סבא←פתח תקווה) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיזור התעשיה כפר סבא ומסתיים בבית רבקה/יוסף שפרינצק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: כפר סבא←פתח תקווה (56 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
איזור התעשיה כפר סבא
צפה בלוח הזמנים המלא
התע''ש/יד חרוצים
צפה בלוח הזמנים המלא
התע''ש/יוחנן הסנדלר
צפה בלוח הזמנים המלא
התע''ש/גלגלי הפלדה
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/התע''ש
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/משה דיין
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון ערים/וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
סוקולוב/ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת סוקולוב
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר המושבה/סוקולוב
צפה בלוח הזמנים המלא
סוקולוב/אפרים קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
סוקולוב/אביב
צפה בלוח הזמנים המלא
סוקולוב/דרך מגדיאל
צפה בלוח הזמנים המלא
מגדיאל/פדויים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מגדיאל/הפרסה
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר הנשיא/דרך רמתיים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך רמתיים/העמק
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי הוד השרון/דרך רמתיים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נווה נאמן/דרך רמתיים
צפה בלוח הזמנים המלא
נוף הירקון/ דרך רמתיים
צפה בלוח הזמנים המלא
החרש/הנגר
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון שרונים/דרך רמתיים
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף ירקון
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי ירקונים/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רכבת סגולה/כביש 40
צפה בלוח הזמנים המלא
בן ציון גליס/גזית
צפה בלוח הזמנים המלא
בן ציון גליס/הרכב
צפה בלוח הזמנים המלא
רבניצקי/בן ציון גליס
צפה בלוח הזמנים המלא
מרדכי בן דרור / רבניצקי
צפה בלוח הזמנים המלא
גיסין/המכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
אבשלום גיסין/ברוך איסקוב
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רום/אבשלום גיסין
צפה בלוח הזמנים המלא
משה סנה/גיסין
צפה בלוח הזמנים המלא
משה פלד/משה סנה
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון אם מושבות/ראשון לציון
צפה בלוח הזמנים המלא
חנן לויתן/ברוריה בת תרדיון
צפה בלוח הזמנים המלא
מתנ''ס נווה גן/גרינשפן
צפה בלוח הזמנים המלא
גרינשפן/אסירי ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
ספורטן/גרינשפן
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים שניידר
צפה בלוח הזמנים המלא
חווה חקלאית/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
קפלן / הנרקיסים
צפה בלוח הזמנים המלא
חטיבת ביניים עלומים/דגל ראובן
צפה בלוח הזמנים המלא
דגל ראובן / וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
קופ''ח/דגל ראובן
צפה בלוח הזמנים המלא
טרומפלדור/דגל ראובן
צפה בלוח הזמנים המלא
הנשיאים/יטקובסקי אחים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי השרון/מיכל לייב כץ
צפה בלוח הזמנים המלא
מיכל פינס / רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
בנימין מינץ/יחיאל מיכל פינס
צפה בלוח הזמנים המלא
בנימין מינץ / הירדן
צפה בלוח הזמנים המלא
קאנטרי קלאב/מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
בית רבקה/יוסף שפרינצק
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (כפר סבא←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←פתח תקווה (כפר סבא←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 42 של מטרופולין (Metropoline) - כפר סבא←פתח תקווה
קו האוטובוס 42, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:15 - 23:15
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
07:15 - 23:15
20 - 45
ב׳
07:15 - 23:15
20 - 45
ג׳
07:15 - 23:15
20 - 45
ד׳
07:15 - 23:15
20 - 45
ה׳
07:15 - 23:15
20 - 35
ו׳
07:15 - 15:15
50 - 70
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ איזור התעשיה כפר סבא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (כפר סבא←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (כפר סבא←פתח תקווה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
42 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 42 היא איזור התעשיה כפר סבא והתחנה האחרונה היא בית רבקה/יוסף שפרינצק.
קו 42 (כפר סבא←פתח תקווה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
קו 42 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (כפר סבא←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל