Sari la conținutul principal

Cum se ajunge de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 cu autobuzul?

De la Str. Tighina la Punctul Traumatologic Nr. 1 prin autobuz.

Luați un autobuz direct de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 în Sectorul Rîșcani: luați autobuzul 134 de la stația Str. Bulgară până la stația Circul Durata totală a călătoriei pentru acestă rută este de aproximativ 16 min. Programul autobuz din Str. Tighina poate suferi modificări. Vă recomandăm să verificați programul actualizat al autobuz către Punctul Traumatologic Nr. 1 în aplicația Moovit.

16min
Mergeți pe jos la stație autobuz
Autobuz - 134134
Mergi spre Punctul Traumatologic Nr. 1
Pleacă de la Str. Bulgară

Pas cu pas

  • 1
    Mergeți pe jos la stație autobuz
    Mergeți pe jos la stație autobuz
    Str. Bulgară
    350 m • 5 min
  • 2
    Autobuz - 134134
    Așteaptă autobuz
    134
    Str. Doina
  • 3
    Călătorie la stație autobuz
    Călătorie la stație autobuz
    Circul
    7 min
  • 4
    Mergi spre Punctul Traumatologic Nr. 1
    Mergi spre
    Punctul Traumatologic Nr. 1
    Strada Andrei Doga
    420 m • 6 min
Durata pe baza traficului 8am
Cea mai populară aplicaţie de mobilitate urbană din Chișinău.
Toate opţiunile de mobilitate locală într-o singură aplicaţie

Instrucțiuni transport public de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1

Distanța dintre Str. Tighina, Sectorul Rîșcani și Punctul Traumatologic Nr. 1, Sectorul Rîșcani este de aproximativ 3.29 km, care în mod obișnuit poate fi parcursă în 16 min. Moovit vă va oferi instrucțiuni de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 cu autobuzul, prin urmare, indiferent de modul în care alegeți să călătoriți în Sectorul Rîșcani - veți avea întotdeauna numeroase opțiuni facile.

Autobuz program de la Str. Tighina la Punctul Traumatologic Nr. 1

Pentru a verifica programul autobuz de la Str. Tighina la Punctul Traumatologic Nr. 1 folosind aplicația Moovit, descărcați și deschideți mai întâi aplicația pe smartphone. Introduceți punctul de plecare (Str. Tighina) și destinația (Punctul Traumatologic Nr. 1), apoi selectați data și ora dorite pentru călătorie. Moovit va afișa toate rutele autobuz disponibile, durata estimată a călătoriei și eventualele transferuri necesare. Puteți vizualiza orele detaliate de plecare și sosire pentru fiecare autobuz, precum și actualizări în timp real privind întârzierile sau modificările. Utilizați aceste informații pentru a vă planifica călătoria și pentru a fi la curent cu cele mai recente orare autobuz.

Întrebări și Răspunsuri

  • Care este cel mai rapid mod de a ajunge de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1?

    Cea mai rapidă rută durează 16 minute, utilizând Linia 134 de autobuz.

  • Există un autobuz direct între Str. Tighina și Punctul Traumatologic Nr. 1 în Sectorul Rîșcani?

    Da, există un autobuz direct care ajunge de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 în Sectorul Rîșcani în 16 min.

  • Ce linie de autobuz circulă de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 în Sectorul Rîșcani?

    Linia Autobuz 134 circulă de la stația Str. Bulgară, din apropiere de Str. Tighina până la stația Circul din apropiere de Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani.

  • Cât timp durează pentru a călători de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani cu autobuz?

    Timpul total de călătorie între Str. Tighina și Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani cu autobuz este de aproximativ 16 min.

  • Unde iau autobuz din apropiere de Str. Tighina pentru a ajunge la Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani?

    Luați autobuz 134 de la oprire Str. Bulgară din apropiere de Str. Tighina din Sectorul Rîșcani.

  • Unde cobor din autobuz când călătoresc între Str. Tighina și Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani?

    Coborâți din autobuz la oprire Circul care este cea mai apropiată de Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani.

  • Când este ultimul troleibuz de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani?

    Ultimul troleibuz de la Str. Tighina până la Punctul Traumatologic Nr. 1 din Sectorul Rîșcani este linia Bd. Mircea cel Bătrân ⇆ Str. Miorița. Pleacă de lal Bd. Grigore Vieru stație la 2:43