Str. Ismail stație

Planificați o călătorie cu transport public și vizualizați orarele actualizate

Str. Ismail stație - vineri program

LinieDirecţieOra
34Trușeni | Str. 27 August6:11
101Chișinău | Bd. Traian6:26
101Chișinău | Bd. Traian6:31
28Str. Burebista6:36
101Chișinău | Bd. Traian6:36
34Trușeni | Str. 27 August6:41
101Chișinău | Bd. Traian6:41
101Chișinău | Bd. Traian6:46
101Chișinău | Bd. Traian6:51
28Str. Burebista6:53
101Chișinău | Bd. Traian6:56
101Chișinău | Bd. Traian7:02
101Chișinău | Bd. Traian7:08
34Trușeni | Str. 27 August7:10
28Str. Burebista7:11
101Chișinău | Bd. Traian7:14
101Chișinău | Bd. Traian7:21
101Chișinău | Bd. Traian7:27
28Str. Burebista7:28
34Trușeni | Str. 27 August7:28
101Chișinău | Bd. Traian7:34
34Trușeni | Str. 27 August7:38
101Chișinău | Bd. Traian7:39
101Chișinău | Bd. Traian7:44
28Str. Burebista7:45

Indicații către Str. Ismail stație (Sectorul Centru) cu transportul în comun

Următoarele linii de tranzit au rute care ajung aproape de Str. Ismail

  • AutobuzAutobuz: 1011131692318.
  • TroleibuzTroleibuz: 91336120169.

Cum să ajungeți la Str. Ismail stație cu autobuz?

Apasă pe ruta de autobuz pentru a vedea direcții pas cu pas cu hărți, ore de sosire ale liniei și orare actualizate.

Troleibuz stații în apropiere de Str. Ismail stație în Sectorul Centru

  • Str. București, 2 min de mers pe jos,
  • Str. Lev Tolstoi, 3 min de mers pe jos,
  • Str. Ciuflea, 11 min de mers pe jos,

Autobuz stații în apropiere de Str. Ismail oprire în Sectorul Centru

  • Str. Ismail, 2 min de mers pe jos,
  • Str. București, 2 min de mers pe jos,
  • Piața Ovidiu, 5 min de mers pe jos,
  • Str. Ciuflea, 7 min de mers pe jos,
  • Complexul Memorial Eternitate, 12 min de mers pe jos,
  • Piața Centrală, 13 min de mers pe jos,

Autobuz linii către Str. Ismail stație în Sectorul Centru

  • 18, Str. Ismail ⇆ Oraș Sângera,
  • 20, Parcul de Troleibuze Nr. 2 ⇆ Strada V.Docuceaev,
  • 33, Str. Ismail ⇆ Sat Dobrogea,
  • 37, Gara Chișinău ⇆ Com. Bubuieci,
  • 44, Str. Ismail ⇆ Sat Revaca,
  • 49, Str. Ismail ⇆ Com. Băcioi,
  • 65, Str. Ismail ⇆ Șos. Muncești,
  • 113, Str. Mihail Sadoveanu ⇆ Str. 31 August 1989,
  • 157, Str. Ismail ⇆ Sat Floreni,
  • 173, Autogara Nord ⇆ Oraș Codru,
  • 191, Str. Bucovinei ⇆ Str. Gheorghe Cașu,
  • 9, Chișinău | Piața Dimitrie Cantemir,
  • 2, Bd. Traian ⟶ Str. Alexandru Pușkin ⟶ Bd. Traian,
  • 5, Str. Bucovinei,
  • 22, Str. Alba Iulia,
  • 30, Casa Presei,
  • 103, Chișinău | Str. Arh. Ion Casian - Surceanu,
  • 46, Ghidighici | Str. Alexei Mateevici,
  • 124, Str. Ștefan Vodă ⟶ Șos. Hâncești ⟶ Str. Ion Creangă ⟶ Str. Tudor Vladimirescu,
  • 138, Bubuieci | Str. Grigore Vieru,
Întrebări și Răspunsuri
  • Care sunt cele mai apropiate stații de Str. Ismail?

    Cele mai apropiate stații de Str. Ismail sunt:

    • stație Str. București este la 106 metri distanță, 2 min de mers pe jos.
    • oprire Str. Ismail este la 110 metri distanță, 2 min de mers pe jos.
    • stație Str. Lev Tolstoi este la 201 metri distanță, 3 min de mers pe jos.
    • oprire Piața Ovidiu este la 342 metri distanță, 5 min de mers pe jos.
    • oprire Str. Ciuflea este la 543 metri distanță, 7 min de mers pe jos.
    • oprire Complexul Memorial Eternitate este la 902 metri distanță, 12 min de mers pe jos.
    • oprire Piața Centrală este la 963 metri distanță, 13 min de mers pe jos.
  • Care linie de autobuz oprește în apropiere de Str. Ismail?

    Aceste linii de autobuz opresc în apropiere de Str. Ismail: 101, 113, 169, 23.

  • Care este cea mai apropiată stație de autobuz către Str. Ismail în Sectorul Centru?

    Cele mai apropiate stații de autobuz de Str. Ismail în Sectorul Centru sunt Str. Ismail and Str. București. Cea mai apropiată este la 2 min distanță de mers.

  • Care este cea mai apropiată stație de troleibuz către Str. Ismail în Sectorul Centru?

    Cea mai apropiată stație de troleibuz către Str. Ismail în Sectorul Centru este Str. București. Este la 2 min distanță.

Vedeți Str. Ismail stație, Sectorul Centru, pe hartă

Transport în comun către Str. Ismail stație în Sectorul Centru

Cauți direcții pentru Str. Ismail în Sectorul Centru, Moldova?

Descarcă Aplciația Moovit pentru a găsi programul actual și direcții pas cu pas pentru rute de Autobuz sau Troleibuz care trec prin Str. Ismail.

Cauți cea mai apropiată stație de Str. Ismail? Verifică lista celor mai apropiate stații de destinația ta. Str. București; Str. Ismail; Str. Lev Tolstoi; Piața Ovidiu; Str. Ciuflea; Complexul Memorial Eternitate; Piața Centrală.

Autobuz: 101113169231820333744925223010346.Troleibuz: 91336120169.

Facem călătoritul ușor cu transport public către Str. Ismail, motiv pentru care peste 1.7 miliarde de utilizatori au încrdere în Moovit, inclusiv utilizatorii din Sectorul Centru, pentru activitățile zilnice cu transportul public.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Prima linie a acestei stație este 34, la 6:11, iar ultima linie este 28 la 23:05.

18 Strada București, Chişinău, Moldova

Această stație deservește liniile Operatori Privați Chișinău și Regia Transport Electric Chișinău.

Str. Ismail, Sectorul Centru

Plimbă-te prin Sectorul Centru folosind transportul public!

Călătorind prin Sectorul Centru nu a fost niciodată mai ușor. Vezi direcții pas-cu-pas către orice destinație, stradă sau stație. Vezi programul de funcționare ale autobuzelor și tramvaielor, orele de sosire, alerte de serviciu și rute detaliate pe hartă pentru a fi sigur cum ajungi oriunde în Sectorul Centru.

Când călătorești în Sectorul Centru foloește Direcțiile Live Moovit cu notificări la coborâre pentru a fi sigur unde și cât vei merge, cât vei aștepta o linie și câte opriri au rămas. Moovit te va anunța când este momentul să cobori - nu este nevoie să verifici constant dacă următoarea stație este cea corectă.

Vă întrebați cum să folosiți transportul în comun în Sectorul Centru sau cum să plătiți pentru transportul în comun în Sectorul Centru? Aplicația de transport în comun Moovit vă poate ajuta să vă orientați atunci când vine vorba de transportul în comun cu ușurință și la costuri minime. Aplicația include taxele de transport în comun, prețurile biletelor și alte costuri. Cauți o hartă a liniilor de transport în comun din Sectorul Centru? Aplicația de transport în comun Moovit arată toate hărțile de transport în comun din Sectorul Centru cu toate rutele și stațiile Autobuz și Troleibuz pe o hartă interactivă.

Chișinău are 2 tipuri de transport incluzând Autobuz și Troleibuz, operate de câteva agenții de transport public precum Regia Transport Electric Chișinău, Parcul Urban de Autobuze, Operatori Privați Chișinău și Transport Public Ungheni

Linii de transport public cu staţiile cele mai apropiate de Str. Ismail în Sectorul Centru

Linii de autobuz cu staţii în apropiere de Str. Ismail în Sectorul Centru

Linii de troleibuz cu staţii în apropiere de Str. Ismail în Sectorul Centru