קו 161
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
מפת המסלול של קו האוטובוס 161 של דן (Dan) - רמת גן←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 161 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 161 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף עמידר ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 161 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (25 תחנות)
מסוף עמידר
הרא''ה/דרך בן גוריון
הרא''ה/הרצל
עיריית ר''ג/ביאליק
ביאליק/השוטרת
ארלוזורוב/ביאליק
גן הקופים/ארלוזורוב
ארלוזורוב/החשמונאים
צומת עלית/ארלוזורוב
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
ארלוזורוב/דרך נמיר
ארלוזורוב/משה שרת
בלוך/ארלוזורוב
עיריית תל אביב - יפו/בלוך
שד' בן גוריון/שלמה המלך
ביה''ס גרץ/מאנגר
ארלוזורוב/דיזנגוף
ארלוזורוב/בן יהודה
מרינה
חוף גורדון
חוף בוגרשוב/טיילת
חוף ירושלים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 161
מתי מתחיל לפעול קו 161?
קו 161 מתחיל לפעול ב-12:10 בראשון
באיזו שעה קו 161 מפסיק לעבוד?
קו 161 מפסיק לפעול ב-23:45 בראשון
מתי מגיע קו 161?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
יש תחנה של קו האוטובוס 161 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 161 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 161
קו 161 פועל בראשון. שעות הפעילות הן: 12:10 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:10 - 23:45 | 10 - 20 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל161 (מ מסוף עמידר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 161 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 161
המחירים של קו 161 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
161 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 161 היא מסוף עמידר והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 161 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בראשון.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 161. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 161.
מעקב אחר קו האוטובוס 161 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 161 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 161 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 161 ב-ישראל
161 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20
- 4 - קאנטרי בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119
- 936 - רבי עקיבא/שמואל הנביא-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-136
- 53 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו<->ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו-13
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10
- 38 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20
- 3 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->קאנטרי בני ברק-בני ברק-20
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10
- 906 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-16
- 128 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10