לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 37א (דאלית אל-כרמל←חיפה) יש 75 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתיכון אורט ומסתיים בת. רכבת בת גלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: דאלית אל-כרמל←חיפה (75 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
תיכון אורט
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אלמחרקה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף עוקף דליה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
מגרש כדורגל
צפה בלוח הזמנים המלא
בית עלמין
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הדרכה
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה מקומית
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז העיר 1
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק הפועלים
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת ואדי אל פאש
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק לאומי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז גביה
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון אורט רונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש ראשי 1
צפה בלוח הזמנים המלא
ביטוח לאומי
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש ראשי 2
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש ראשי 3
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש ראשי 4
צפה בלוח הזמנים המלא
מתנ''ס
צפה בלוח הזמנים המלא
אלאונטוש
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה מקומית
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר המזרקה
צפה בלוח הזמנים המלא
בית עלמין צבאי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת הבדואים
צפה בלוח הזמנים המלא
מצפור איזן
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת דמון
צפה בלוח הזמנים המלא
אוניברסיטה/רב תכליתי
צפה בלוח הזמנים המלא
אוניברסיטה/רב תכליתי
צפה בלוח הזמנים המלא
אוניברסיטה/מגדל אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/שער חיפה
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/שינדלר
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/דר ארתור בירם
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/מצפור זייד
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/מצפור תמר
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/איינשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
בית בירם/אבא חושי
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא חושי/ווטסון
צפה בלוח הזמנים המלא
חורב/גבעת דאונס
צפה בלוח הזמנים המלא
חורב/יאנוש קורצאק
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז חורב/חורב
צפה בלוח הזמנים המלא
מוריה/מאפו
צפה בלוח הזמנים המלא
מוריה/קרית ספר
צפה בלוח הזמנים המלא
מוריה/מעברות
צפה בלוח הזמנים המלא
מוריה/ספקטור
צפה בלוח הזמנים המלא
מוריה/צפרירים
צפה בלוח הזמנים המלא
מוריה/פיגין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מוריה/הברושים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הכרמל/אודיטוריום
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים אלישע/ווג'ווד
צפה בלוח הזמנים המלא
קיש/חולדה
צפה בלוח הזמנים המלא
קיש/האסיף
צפה בלוח הזמנים המלא
וינגייט/חנה סנש
צפה בלוח הזמנים המלא
מרפאות חוץ/וינגייט
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים בני ציון/גולומב
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת כרמלית/גולומב
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז הבהאים/גולומב
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/הס
צפה בלוח הזמנים המלא
ארלוזורוב/בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
בלפור/יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
מדעטק/בלפור
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הקרנות
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/יואל
צפה בלוח הזמנים המלא
שבתאי לוי/פרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
שבתאי לוי/רשפון
צפה בלוח הזמנים המלא
הגפן/הפרסים
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/המגינים
צפה בלוח הזמנים המלא
בית חולים איטלקי/המגינים
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי לין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת דולפין
צפה בלוח הזמנים המלא
חיל הים/העלייה השנייה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת בת גלים
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 37א
מתי מתחיל לפעול קו 37א?
קו 37א מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 37א מפסיק לעבוד?
קו 37א מפסיק לפעול ב-14:05 בשישי
מתי מגיע קו 37א?
כדי לראות מתי קו דאלית אל-כרמל←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דאלית אל-כרמל←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37א (דאלית אל-כרמל←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דאלית אל-כרמל←חיפה (דאלית אל-כרמל←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 37א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37א הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 37א של אגד (Egged) - דאלית אל-כרמל←חיפה
קו 37א אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:35 - 19:20
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:35 - 19:20
10 - 30
ב׳
05:35 - 19:20
10 - 30
ג׳
05:35 - 19:20
10 - 30
ד׳
05:35 - 19:20
10 - 30
ה׳
05:35 - 19:20
10 - 30
ו׳
05:35 - 14:05
15 - 60
ש׳
15:30 - 17:50
140
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל37א (מ תיכון אורט), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37א (דאלית אל-כרמל←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37א
תעריף הנסיעה ב37א (דאלית אל-כרמל←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
37א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 37א היא תיכון אורט והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בת גלים.
קו 37א (דאלית אל-כרמל←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37א.
קו 37א בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 37א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37א (דאלית אל-כרמל←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37א ב-ישראל