לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 466 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 466 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 60 תחנות. מסלול הקו מתחיל במשה סנה/גיסין ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 466 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (60 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
משה סנה/גיסין
צפה בלוח הזמנים המלא
משה סנה/איסר הראל
צפה בלוח הזמנים המלא
אליהו בן חור/אלוף רחבעם זאבי
צפה בלוח הזמנים המלא
רחובות / גדרה
צפה בלוח הזמנים המלא
נס ציונה/ראש פינה
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון אחד העם/זכרון יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
מזכרת בתיה/זכרון יעקב
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון אם מושבות/ראשון לציון
צפה בלוח הזמנים המלא
אבשלום גיסין/משה סנה
צפה בלוח הזמנים המלא
אבשלום גיסין/יהודה לייב פינסקר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף משה ארנס/אבשלום גיסין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל תחנה מרכזית פ''ת/בר כוכבא
צפה בלוח הזמנים המלא
בר כוכבא/ליברכט
צפה בלוח הזמנים המלא
חיים עוזר/כיכר המייסדים
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה/חיים עוזר
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/איכילוב
צפה בלוח הזמנים המלא
פרנקפורטר/רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
פרנקפורטר/טרומפלדור
צפה בלוח הזמנים המלא
טרומפלדור/פיק''א
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/ אורלוב
צפה בלוח הזמנים המלא
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
הסיבים/השילוח
צפה בלוח הזמנים המלא
הסיבים/הביטחון
צפה בלוח הזמנים המלא
שחם/טובה ושמעון דרנגר
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/שחם
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/הסיבים
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/קריניצי
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/המלאכה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל קרליבך/דרך מנחם בגין B
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/הרכבת
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
מגדל שלום/מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף כרמלית/הכרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/עזרא הסופר
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/אלנבי
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/טרומפלדור
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף בוגרשוב/הירקון
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף פרישמן
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/עם ישראל חי
צפה בלוח הזמנים המלא
הירקון/ארלוזורוב
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יהודה/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יהודה/שד' נורדאו
צפה בלוח הזמנים המלא
עירוני ה'/בן יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
דיזנגוף/בן יהודה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף רדינג/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 466
מתי מתחיל לפעול קו 466?
קו 466 מתחיל לפעול ב-00:30 בשישי
באיזו שעה קו 466 מפסיק לעבוד?
קו 466 מפסיק לפעול ב-01:00 בשישי
מתי מגיע קו 466?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 466 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 466 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 466 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 466 של דן (Dan) - פתח תקווה←תל אביב-יפו
קו 466 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:30 - 01:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
לא פעיל
לא פעיל
ב׳
לא פעיל
לא פעיל
ג׳
לא פעיל
לא פעיל
ד׳
לא פעיל
לא פעיל
ה׳
לא פעיל
לא פעיל
ו׳
00:30 - 01:00
30
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל466 (מ משה סנה/גיסין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 466 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 466
תעריף הנסיעה ב466 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
466 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 466 היא משה סנה/גיסין והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 466 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 466. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 466.
קו 466 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 466 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 466 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 466 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 466 ב-ישראל