קו 489
חולון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 489 של אגד (Egged) - חולון←תל אביב-יפו
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 489 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 489 (חולון←תל אביב-יפו) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמנור/הרוקמים ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 489 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (38 תחנות)
המנור/הרוקמים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
משה שרת/מפרץ שלמה
משה שרת/קרן היסוד
אלופי צה''ל/בית לחם
אלופי צה''ל/דוד אלעזר
קניון חולון/גולדה מאיר
קניון חולון/חנקין
קמפוס חנקין/חנקין
חנקין/חומה ומגדל
שנקר/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
הלוחמים/כיכר הלוחמים
קאנטרי חולון/הלוחמים
תל גיבורים/שז''ר
לבון/דרך בן צבי
לבון/פקד עופר כהן
שוקן/דרך שלמה
העלייה/פלורנטין
העליה/וולפסון
אלנבי/דרך מנחם בגין
אלנבי/אחד העם
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
הירקון/עזרא הסופר
הירקון/אלנבי
הירקון/טרומפלדור
חוף בוגרשוב/הירקון
חוף פרישמן
הירקון/עם ישראל חי
הירקון/ארלוזורוב
בן יהודה/ז'בוטינסקי
בן יהודה/שד' נורדאו
עירוני ה'/בן יהודה
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 489
מתי מתחיל לפעול קו 489?
קו 489 מתחיל לפעול ב-00:30 בשישי
באיזו שעה קו 489 מפסיק לעבוד?
קו 489 מפסיק לפעול ב-01:00 בשישי
מתי מגיע קו 489?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 489 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 489 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 489 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 489
קו 489 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:30 - 01:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 - 01:00 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל489 (מ המנור/הרוקמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 489 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 489
תעריף הנסיעה ב489 (חולון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
489 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 489 היא המנור/הרוקמים והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 489 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 489. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 489.
מעקב אחר קו האוטובוס 489 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 489 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 489 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 489 ב-ישראל
489 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 85 - החקלאים /אושה-כפר ביאליק<->ההגנה 14-קרית ביאליק-1#
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז
- 975 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-2#
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#
- 7 - מסוף/רמת רחל-רמת רחל<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1#
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#
- 221 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#
- 96 - המ''ג/ירמיהו-ירושלים<->שבטי ישראל/הנביאים-ירושלים-2ד