Orar 15 - Ștefan cel Mare
Transmixt Bus orar - 15 (Ștefan cel Mare)
Transmixt Bus pentru ruta 15, Ștefan cel Mare, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat stație până la Stația 12 - Str. Ștefan Cel Mare stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al Transmixt.
Orar Zile ale săptămânii
Stație | Plecare #1 | Plecare #2 | Plecare #3 | Plecare #4 | Plecare #5 | Plecare #6 | Plecare #7 | Plecare #8 | Plecare #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stația 73 - Str. Rodnei | Dispecerat | 6:25 | 7:15 | 8:15 | 9:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 16:15 | 17:15 |
Stația 18 - Str. Gării | Policlinică | 6:25 | 7:16 | 8:16 | 9:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 16:16 | 17:16 |
Stația 19 - Bld. Independenței | Poșta Veche | 6:26 | 7:18 | 8:18 | 9:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 16:18 | 17:18 |
Stația 20 - Bld. Independenței | Biserica Sf. Ana | 6:27 | 7:20 | 8:20 | 9:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 16:20 | 17:20 |
Stația 21 - Bld. Independenței | Kaufland | 6:28 | 7:22 | 8:22 | 9:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 16:22 | 17:22 |
Stația 116 - Str. Sigmirului | 6:29 | 7:23 | 8:23 | 9:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 16:23 | 17:23 |
Stația 87 - Str. Sigmirului | Ok Shopping Center | 6:30 | 7:24 | 8:24 | 9:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 16:24 | 17:24 |
Stația 94 - Drumul Cetății | Almet | 6:31 | 7:25 | 8:25 | 9:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 16:25 | 17:25 |
Stația 95 - Drumul Cetății | Iproeb | 6:31 | 7:25 | 8:25 | 9:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 16:25 | 17:25 |
Stația 96 - Drumul Cetății | Iproeb | 6:32 | 7:26 | 8:26 | 9:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 16:26 | 17:26 |
Stația 97 - Drumul Cetății | 6:33 | 7:27 | 8:27 | 9:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 16:27 | 17:27 |
Stația 98 - Drumul Cetății | Filatura Veche | 6:34 | 7:28 | 8:28 | 9:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 16:28 | 17:28 |
Stația 199 - Drumul Cetății | 6:35 | 7:35 | 8:35 | 9:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 16:35 | 17:35 |
Stația 200 - Drumul Cetății | 6:36 | 7:36 | 8:36 | 9:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 16:36 | 17:36 |
Stația 201 - Drumul Cetății | 6:37 | 7:37 | 8:37 | 9:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 16:37 | 17:37 |
Stația 202 - Drumul Dumitrei Vechi | 6:38 | 7:38 | 8:38 | 9:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 16:38 | 17:38 |
Stația 10 - Str. Năsăudului | Bloc Turn | 6:41 | 7:40 | 8:40 | 9:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 16:40 | 17:40 |
Stația 214 - Bld. G-Ral G. Bălan | Spitalul Județean | 6:42 | 7:41 | 8:41 | 9:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 16:41 | 17:41 |
Stația 11 - Str. Avram Iancu | 6:43 | 7:43 | 8:43 | 9:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 16:43 | 17:43 |
Stația 12 - Str. Ștefan Cel Mare | 6:45 | 7:45 | 8:45 | 9:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 16:45 | 17:45 |