R71 Lijn
Brussel Zuid - Brukom (- Halle)
De Lijn
De Lijn R71 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus R71 (Anderlecht Het Rad) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Halle Ninoofsepoort en het eindpunt is Anderlecht Het Rad.
Kies een van onderstaande bus R71 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Anderlecht Het Rad (22 haltes)
Halle Ninoofsepoort
Halle Brusselpoort
Halle 'T Kaaskot
Halle Stroppen
Halle Côte D' Or
Halle Alsembergsesteenweg
Sint-Pieters-Leeuw Witte Roos
Sint-Pieters-Leeuw Brukom
Sint-Pieters-Leeuw Hoogelst
Lot Elst
Lot Stationsstraat
Lot Imperbel
Sint-Pieters-Leeuw E. Vander Steenen
Sint-Pieters-Leeuw Floralux
Sint-Pieters-Leeuw Ruisbroeksesteenweg
Sint-Pieters-Leeuw Zuun
Sint-Pieters-Leeuw J. Vanderstraeten
Sint-Pieters-Leeuw E. Ghijsstraat
Sint-Pieters-Leeuw Negenmanneke
Anderlecht Ikea
Anderlecht Coovi
Anderlecht Het Rad
R71 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus R71?
Op zaterdag rijdt de eerste bus R71 om 08:12
Hoe laat vertrekt de laatste bus R71?
Op zaterdag gaat de laatste bus R71 om 18:40..
Wanneer komt bus R71 aan?
Wanneer komt de Brussel Zuid - Brukom (- Halle) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brussel Zuid - Brukom (- Halle) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het R71 (Anderlecht Het Rad) bus tarief?
Het Brussel Zuid - Brukom (- Halle) (Anderlecht Het Rad) bus tarief is €2.40 - €2.50.
Is er een R71 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde R71 bus station te bekijken.
Bus R71 dienstregeling
R71 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 09:19 - 21:30
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 09:19 - 21:30 | 57 - 344 |
di. | 09:19 - 21:30 | 57 - 344 |
wo. | 09:19 - 21:30 | 176 |
do. | 09:19 - 21:30 | 57 - 344 |
vr. | 09:19 - 21:30 | 57 - 344 |
za. | 08:12 - 18:40 | 243 - 385 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over R71 (van Halle Ninoofsepoort), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van R71 (Anderlecht Het Rad) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
R71 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn R71 (Anderlecht Het Rad) ligt tussen €2.40 en €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
R71 (De Lijn)
De eerste stop van de R71 bus-route is Halle Ninoofsepoort en de laatste halte is Anderlecht Het Rad. R71 (Anderlecht Het Rad) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: R71 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 19 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde R71 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de R71 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn R71 Realtime Bus Tracker
Volg lijn R71 (Anderlecht Het Rad) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn R71 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn R71, in Belgique.
R71 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 811 - Roeselare - Beveren Kapelhoek - Zwevezele -Wingene/ Dienstregeling
- 219 - Hasselt - Kozen - Sint-Truiden - Landen/ Dienstregeling
- 70 - Leuven - Overijse - Hoeilaart - Groenendaal/ Dienstregeling
- 473 - Turnhout - Retie - Dessel - Mol TISP/ Dienstregeling
- 48 - Gent Sint-Pieters-Merelbeke-Gavere-Meilegem/ Dienstregeling
- 613 - Oudenaarde - Etikhove - Louise-Marie -Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 316 - Kraainem - Sterrebeek - Leefdaal - Leuven/ Dienstregeling
- 911 - Houthulst - Staden - Kortemark - Torhout/ Dienstregeling
- 252 - Aalst-Erpe-Vlekkem-Borsbeke-Hillegem-Zottegem/ Dienstregeling
- 458 - Poppel - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 412 - Zandhoven - Sint-Job-in-'t-Goor/ Dienstregeling
- 803 - Aalst - Ede - Kerksken Stichelen/ Dienstregeling
- 504 - Oostende - Gistel - Moerdijk - Eernegem - Ichtegem/ Dienstregeling
- 455 - Maldegem - Lapscheure - Knokke - Zeebrugge/ Dienstregeling
- X77 - Snelbus Oudergem - Huldenberg - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- 15 - Diest - Tessenderlo - Leopoldsburg/ Dienstregeling
- 590 - Pellenberg - Lubbeek - Aarschot/ Dienstregeling
- 362 - Tienen - Hoegaarden - Malen/ Dienstregeling
- 505 - Schoolbus Haacht - Zaventem/ Dienstregeling
- 159 - Schoot - Tessenderlo/ Dienstregeling