400-linja
Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil
Vekka Group Oy
Vekka Group Oy 400 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
400-bussilla (Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil) on 29 pysäkkiä alkaen asemalta Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2 ja päättyen asemalle Teboil.
Valitse alta mikä tahansa 400-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil (29 pysäkkiä)
Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2
Hämeensaari L
Turuntien Silta L
Suomen Kasarmit L
Sisälähetys L
Myllymäki L
Punaportti E
Tavastia E
Nuppola E
Alaspää E
Luolaja E
Luolajan Koulu E
Välläntie E
Suvirinne E
Lepolahti E
Lepola L
Katiskoski E
Renkovaha E
Suvipielinen L
Pyyttämö
Pyyttämö L
Tallipuisto E
Mankelinmäki E
Männiköntie I
Koivunmäki E
Kappelintie E
Renko Kirkko L
Rengon Palvelupiste P
Teboil
400 UKK
Mihin aikaan 400 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 400 bussi -pysäkillä klo 11:15 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 400 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 400 bussi -pysäkillä klo 18:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 400 bussi saapuu?
Milloin Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 400 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 400 bussi pysäkki.
400-bussi -aikataulu
400 bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 11:15 - 18:00
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 11:15 - 18:00 | 405 |
ti | 11:15 - 18:00 | 405 |
ke | 11:15 - 18:00 | 405 |
to | 11:15 - 18:00 | 405 |
pe | 11:15 - 18:00 | 405 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Vekka Group Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 400 (asemalta Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 400 (Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Vekka Group Oy tiedot nyt.
400 -linjan bussi-maksu
Vekka Group Oy 400 (Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Vekka Group Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Vekka Group Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
400 (Vekka Group Oy)
400-bussin ensimmäinen pysäkki on Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2 ja viimeinen pysäkki on Teboil. 400 (Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 400 -linjalla on 29 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 25 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Vekka Group Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Hämeenlinna, sekä se auttaa löytämään lähimmät 400-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 400-bussi-linjalle.
Linjojen 400 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 400 (Hämeenlinna Linja-Autoasema Laituri 2→Teboil) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 400 bussi -seurantasovelluksenaVekka Group Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Vekka Group Oy tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Hämeenlinna. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Vekka Group Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 400, Hämeenlinna
Vekka Group Oy -yhtiön linjat kaupungissa Hämeenlinna
- 230 - 230 Hämeenlinna-Visamäki-Turenki-Leppäkoski
- 202 - 202 Turenki-Kauriinmaa-Heinäjoki koulu-Turenki/ Aikataulu
- 11 - 11 Äikäälä - Loimalahti/ Aikataulu
- 162 - 162 Turenki-Kiianlinna-Tarinmaa/ Aikataulu
- 151 - 151 Turenki las-Kiipula-Tervakoski las-Tervak. koulu/ Aikataulu
- 320 - 320 Tervakoski koulu-Tervakoski las-Uhkoila-Visamäki-Tavastia-Hml/ Aikataulu
- 244 - 244 Hml-Rastikangas-Turenki-Kiipula-Tervakoski-Vähikkälä
- 17K - 17K Kantola-Rautatieasema-Kettumäki-Tiiriö-Vuorentaka/ Aikataulu
- 164 - 164 Tervakoski-Rehakka-Hyvikkälä-Lauttiankulma-Virala-Tarinmaa-turenki/ Aikataulu
- 361 - 361 Tervakoski las-Tervakoski koulu- Vähikkälä/ Aikataulu
- 3K - 3K Siiri-Kukostensyrjä-sairaala-Hirsimäki-Loimalahti/ Aikataulu
- 651 - 651 Renkajärventie-Parola/ Aikataulu
- 11 - 11 Loimalahti - Äikäälä/ Aikataulu
- 200 - 200 Turenki -Rastikangas-Miemala-Visamäki-Tavastia-Hml/ Aikataulu
- 13 - 13 Laaniitty - Miemala/ Aikataulu
- 864 - 864 Lammin kyläbussi (kutsubussi)/ Aikataulu
- 401 - 401 Hämeenlinna - Renko - Oinaala/ Aikataulu
- 653 - 653 Parola-Suontaka-Mervi-Parola-pelkola-Sattula-Parola/ Aikataulu
- 200 - 200 Hml-Tavastia-Visamäki-Miemala-Rastikangas-Turenki/ Aikataulu
- 3 - 3 Harvoilanmäki - Loimalahti/ Aikataulu