463 linija
Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/
Lasta
Lasta 463 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 463 autobus (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) ima 24 stajališta. Kreće od Šumicea, a završava se na stajalištu Vrčin - Ramnice - Okretnica.
Izaberi bilo koje 463 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/ (24 stajališta)
Šumice
Tranšped
Vrčin - Ivo Lola Ribar
Vrčin - Pijaca
Save Kovačevića
Vrčin - Centar
Stadion
Jaričište - Pruga
Jaričište - Petra Kočića
Feroplast
Jaričište - Stepe Stepanovića
Solinska Bara
Vrčin - Аvalski Put
Solinska Bara
Jaričište - Stepe Stepanovića
Feroplast
Jaričište - Petra Kočića
Jaričište - Pruga
Stadion
Vrčin - Centar
Grablje
Brdo - Stara Okretnica
Ramnice - Škola
Vrčin - Ramnice - Okretnica
463 Često postavljena pitanja
U koliko sati 463 autobus je prvi polazak?
463 autobus kreće sa radom u 09:20 ovim danima: nedelja, subota.
U koliko sati 463 autobus neće saobraćati?
463 autobus prestaje sa radom u 17:00 ovim danima: nedelja, subota.
U koliko sati 463 autobus stiže?
Kada linija Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/ Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/ Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 463 (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) autobus cena prevoza?
Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/ (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li Lasta 463 autobus linija saobraća za Pravoslavna Velika Subota, Pravoslavni Uskrs i Pravoslavni Uskršnji ponedeljak?
Mogu postojati odstupanja od reda vožnje na Pravoslavna Velika Subota, Pravoslavni Uskrs i Pravoslavni Uskršnji ponedeljak za liniju 463 autobus. Proveri Moovit aplikaciju za najnovije izmene i uživo promene
Da li ima 463 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 463 autobus stajalište.
463 autobus Red vožnje
463 autobus trasa radi vikendima. Redovni sati vožnje: 09:20 - 17:00
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
uto. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
sre. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
čet. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
pet. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
sub. | 09:20 - 17:00 | 160 - 300 |
ned. | 09:20 - 17:00 | 180 - 280 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 463 (od Šumice), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 463 (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 463 - autobus cena
Lasta 463 (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
463 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 463 autobus je Šumice a poslednje stajalište je Vrčin - Ramnice - Okretnica. 463 (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) saobraća tokom Vikend.
Dodatne informacije: 463 ima 24 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 48 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 463 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 463 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 463 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 463 (Šumice - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Ramnice/) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 463 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 463, u Beograd
Lasta u graduBeograd
- 493B - Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 5535 - Barajevo AS - Naselje Gaj/ Red vožnje
- 939 - Obrenovac AS - Jasenak - Baljevac/ Red vožnje
- 4151 - Mladenovac AS - Amerić - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 353 - Dražanj - Šumice (Autoputem)/ Red vožnje
- 593 - Banovo brdo - Šiljakovac - Taraiš/ Red vožnje
- 4175 - Mladenovac AS - Rajkovac - Vrbica /Vojska/ - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 923 - Obrenovac AS - Skela - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 5521 - Barajevo AS - Veliki Borak/ Red vožnje
- 4113 - Mladenovac AS - Jagnjilo - Rabrovac - Glišići - Jagnjilo - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4428A - Sopot AS - Dučina - Slatina - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4414 - Senaja - Mala Ivanča - Mali Požarevac - Sopot AS/ Red vožnje
- 4407 - Sopot AS - Drlupa - Sibnica/ Red vožnje
- 5525B - Rogača /Mala ćuprija/ - Sopot AS - Barajevo AS/ Red vožnje
- 352A - Šumice - Dražanj (Autoputem)/ Red vožnje
- 4434 - Sopot AS - Guberevac - Stojnik - Sopot AS/ Red vožnje
- 4102 - Mladenovac AS - Velika Krsna/ Red vožnje
- 959 - Obrenovac AS - Brović/ Red vožnje
- 493 - Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 4161 - Mladenovac AS - Kosmaj /Zlatar// Red vožnje