Расписание מודיעין מרכז - נהריה ✈ - מודיעין-מכבים-רעות→נהרייה
Расписание Пн - Пт
רכבת מודיעין מרכז
רכבת פאתי מודיעין
רכבת נמל התעופה בן-גוריון
רכבת תל אביב ההגנה
רכבת תל אביב השלום
רכבת תל אביב סבידור מרכז
רכבת תל אביב אוניברסיטה
רכבת בנימינה
רכבת עתלית
רכבת חיפה חוף הכרמל
רכבת חיפה בת גלים
רכבת חיפה מרכז השמונה
מרכזית המפרץ
רכבת חוצות המפרץ
רכבת קרית חיים
רכבת קרית מוצקין
רכבת עכו
רכבת נהריה
05:48
05:54
06:05
06:16
06:21
06:28
06:31
07:01
07:14
07:24
07:31
07:35
07:43
07:48
07:52
07:55
08:04
08:13
06:18
06:24
06:35
06:46
06:51
06:58
07:01
07:31
07:49
07:56
08:00
08:08
08:13
08:17
08:20
08:29
08:39
-
06:48
06:54
07:05
07:16
07:21
07:28
07:31
08:01
08:14
08:24
08:31
08:35
08:43
08:48
08:52
08:55
09:04
09:13
07:18
07:24
07:35
07:46
07:51
07:58
08:01
08:31
08:49
08:56
09:00
09:08
09:13
09:17
09:20
09:29
09:39
-
07:48
07:54
08:05
08:16
08:21
08:28
08:31
09:01
09:14
09:24
09:31
09:35
09:43
09:48
09:52
09:55
10:04
10:13
08:18
08:24
08:35
08:46
08:51
08:58
09:01
09:31
09:49
09:56
10:00
10:08
10:13
10:17
10:20
10:29
10:39
-
08:48
08:54
09:05
09:16
09:21
09:28
09:31
10:01
10:14
10:24
10:31
10:35
10:43
10:48
10:52
10:55
11:04
11:13
09:18
09:24
09:35
09:46
09:51
09:58
10:01
10:31
10:49
10:56
11:00
11:08
11:13
11:17
11:20
11:29
11:39
-
09:48
09:54
10:05
10:16
10:21
10:28
10:31
11:01
11:14
11:24
11:31
11:35
11:43
11:48
11:52
11:55
12:04
12:13
10:18
10:24
10:35
10:46
10:51
10:58
11:01
11:31
11:49
11:56
12:00
12:08
12:13
12:17
12:20
12:29
12:39
-
10:48
10:54
11:05
11:16
11:21
11:28
11:31
12:01
12:14
12:24
12:31
12:35
12:43
12:48
12:52
12:55
13:04
13:13
11:18
11:24
11:35
11:46
11:51
11:58
12:01
12:31
12:49
12:56
13:00
13:08
13:13
13:17
13:20
13:29
13:39
-
11:48
11:54
12:05
12:16
12:21
12:28
12:31
13:01
13:14
13:24
13:31
13:35
13:43
13:48
13:52
13:55
14:04
14:13
12:18
12:24
12:35
12:46
12:51
12:58
13:01
13:31
13:49
13:56
14:00
14:08
14:13
14:17
14:20
14:29
14:39
-
12:48
12:54
13:05
13:16
13:21
13:28
13:31
14:01
14:14
14:24
14:31
14:35
14:43
14:48
14:52
14:55
15:04
15:13
13:18
13:24
13:35
13:46
13:51
13:58
14:01
14:31
14:49
14:56
15:00
15:08
15:13
15:17
15:20
15:29
15:39
-
13:48
13:54
14:05
14:16
14:21
14:28
14:31
15:01
15:14
15:24
15:31
15:35
15:43
15:48
15:52
15:55
16:04
16:13
14:18
14:24
14:35
14:46
14:51
14:58
15:01
15:31
15:49
15:56
16:00
16:08
16:13
16:17
16:20
16:29
16:39
-
14:48
14:54
15:05
15:16
15:21
15:28
15:31
16:01
16:14
16:24
16:31
16:35
16:43
16:48
16:52
16:55
17:04
17:13
15:18
15:24
15:35
15:46
15:51
15:58
16:01
16:31
16:49
16:56
17:00
17:08
17:13
17:17
17:20
17:29
17:39
-
15:48
15:54
16:05
16:16
16:21
16:28
16:31
17:01
17:14
17:24
17:31
17:35
17:43
17:48
17:52
17:55
18:04
18:13
16:18
16:24
16:35
16:46
16:51
16:58
17:01
17:31
17:49
17:56
18:00
18:08
18:13
18:17
18:20
18:29
18:39
-
16:48
16:54
17:05
17:16
17:21
17:28
17:31
18:01
18:14
18:24
18:31
18:35
18:43
18:48
18:52
18:55
19:04
19:13
17:18
17:24
17:35
17:46
17:51
17:58
18:01
18:31
18:49
18:56
19:00
19:08
19:13
19:17
19:20
19:29
19:39
-
17:48
17:54
18:05
18:16
18:21
18:28
18:31
19:01
19:14
19:24
19:31
19:35
19:43
19:48
19:52
19:55
20:04
20:13
18:18
18:24
18:35
18:46
18:51
18:58
19:01
19:31
19:49
19:56
20:00
20:08
20:13
20:17
20:20
20:29
20:39
-
18:48
18:54
19:05
19:16
19:21
19:28
19:31
20:01
20:14
20:24
20:31
20:35
20:43
20:48
20:52
20:55
21:04
21:13
19:18
19:24
19:35
19:46
19:51
19:58
20:01
20:31
20:49
20:56
21:00
21:08
21:13
21:17
21:20
21:29
21:39
-
19:48
19:54
20:05
20:16
20:21
20:28
20:31
21:01
21:16
21:25
21:33
21:37
21:45
21:50
21:54
21:57
22:06
22:17
20:18
20:24
20:35
20:46
20:51
20:58
21:01
21:31
21:46
21:55
22:03
22:07
22:15
22:20
22:24
22:27
22:36
22:46
21:18
21:24
21:35
21:46
21:51
21:58
22:01
22:31
22:46
22:55
23:03
23:07
23:15
23:20
23:24
23:27
23:36
23:46
22:18
22:24
22:35
22:46
22:51
22:58
23:01
23:31
23:46
23:55
00:03
00:07
00:15
00:22
00:25
00:34
00:45
-
23:18
23:24
23:35
23:46
23:51
23:58
00:01
00:15
00:25
00:34
00:51
00:58
01:02
01:09
01:15
01:18
01:27
01:37
Расписание понедельник
Станция
Отправление #1
Отправление #2
Отправление #3
Отправление #4
Отправление #5
Отправление #6
Отправление #7
Отправление #8
רכבת מודיעין מרכז
06:11
07:11
08:11
09:11
10:11
11:11
12:11
13:11
רכבת פאתי מודיעין
06:17
07:17
08:17
09:17
10:17
11:17
12:17
13:17
רכבת נמל התעופה בן-גוריון
06:28
07:28
08:28
09:28
10:28
11:28
12:28
13:28
רכבת תל אביב ההגנה
06:39
07:39
08:39
09:39
10:39
11:39
12:39
13:39
רכבת תל אביב השלום
06:44
07:44
08:44
09:44
10:44
11:44
12:44
13:44
רכבת תל אביב סבידור מרכז
06:51
07:51
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
רכבת תל אביב אוניברסיטה
06:54
07:54
08:54
09:54
10:54
11:54
12:54
13:54
רכבת הרצליה
07:01
08:01
09:01
10:01
11:01
12:01
13:01
14:01
רכבת בית יהושע
07:10
08:10
09:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:10
רכבת נתניה
07:16
08:16
09:16
10:16
11:16
12:16
13:16
14:16
רכבת חדרה מערב
07:25
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
13:25
14:25
רכבת קיסריה פרדס חנה
07:32
08:32
09:32
10:32
11:32
12:32
13:32
14:32
רכבת בנימינה
07:36
08:36
09:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
רכבת חיפה חוף הכרמל
07:53
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
13:53
14:53
רכבת חיפה בת גלים
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
רכבת חיפה מרכז השמונה
08:04
09:04
10:04
11:04
12:04
13:04
14:04
15:04
מרכזית המפרץ
08:12
09:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:12
15:12
רכבת חוצות המפרץ
08:17
09:17
10:17
11:17
12:17
13:17
14:17
15:17
רכבת קרית חיים
08:21
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:21
15:21
רכבת קרית מוצקין
08:24
09:24
10:24
11:24
12:24
13:24
14:24
15:24
רכבת עכו
08:33
09:33
10:33
11:33
12:33
13:33
14:33
15:33
רכבת נהריה
08:43
09:43
10:43
11:43
12:43
13:43
14:43
15:43
Расписание суббота
Станция
Отправление #1
Отправление #2
רכבת מודיעין מרכז
20:25
21:25
רכבת פאתי מודיעין
20:31
21:31
רכבת נמל התעופה בן-גוריון
20:42
21:42
רכבת תל אביב ההגנה
20:52
21:52
רכבת תל אביב השלום
20:57
21:57
רכבת תל אביב סבידור מרכז
21:04
22:04
רכבת תל אביב אוניברסיטה
21:07
22:07
רכבת בנימינה
21:39
22:39
רכבת עתלית
21:53
22:53
רכבת חיפה חוף הכרמל
22:01
23:01
רכבת חיפה בת גלים
22:08
23:08
רכבת חיפה מרכז השמונה
22:12
23:12
מרכזית המפרץ
22:20
23:20
רכבת חוצות המפרץ
22:24
23:24
רכבת קרית מוצקין
22:28
23:28
רכבת עכו
22:38
23:38
רכבת נהריה
22:48
23:48
Расписание Israel Railways от רכבת ישראל (Israel Railways) - מודיעין מרכז - נהריה ✈ (מודיעין-מכבים-רעות→נהרייה)
רכבת ישראל (Israel Railways) предоставляет пользователям надежное расписание Israel Railways по маршруту מודיעין מרכז - נהריה ✈, מודיעין-מכבים-רעות→נהרייה. Данное расписание предназначено для поездки со станции רכבת מודיעין מרכז станция до станции רכבת נהריה станция, однако оно может меняться по разным причинам.
Вы можете получить доступ к онлайн расписанию в режиме реального времени или просмотреть распечатанную версию расписания Israel Railways. Планируйте свои поездки в соответствии с расписанием на сегодня, завтра, в будни или выходные с помощью нашего надежного и актуального расписания от רכבת ישראל (Israel Railways). Мы обновляем расписание מודיעין מרכז - נהריה ✈, с מודיעין-מכבים-רעות в נהרייה, ежедневно в полночь.