Как добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на маршрутка и трамвай?
От Вул. Гната Хоткевича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на маршрутка и трамвай
Чтобы добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район, Используйте 28Д трамвай от На Вимогу станция до Вул. Празька станция. После этого, Используйте 205 маршрутка от Пл. Дарницька станция до Вул. Вузівська станция. Общая продолжительность этого маршрута составит примерно 1 ч 6 мин.
Пошаговые инструкции
- 1Пойти пешком до станция трамвайНа Вимогу280 м • 4 мин
- 2Ждите трамвай28ДСт. М. Позняки
- 3Отправиться на станция трамвайВул. Празька8 мин
- 4Пойти пешком до станция маршруткаПл. Дарницька160 м • 3 мин
- 5Ждите маршрутка205Вул. Борщагівська
- 6Отправиться на станция маршруткаВул. Вузівська35 мин
- 7Идите доКиївський Національний Університет Будівництва І АрхітектуриПреображенська вулиця470 м • 6 мин
От Вул. Гната Хоткевича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на маршрутка
Чтобы добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район, вам потребуется использовать 3 маршрутов маршрутка: Используйте 423 маршрутка от Вул. Гната Хоткевича станция до Вул. Профспілкова станция. После этого, вам нужно пересесть на 211 маршрутка и, наконец, Используйте 205 маршрутка от Пл. Дарницька станция до Вул. Вузівська станция. Общая продолжительность этого маршрута составит примерно 1 ч 6 мин.
Пошаговые инструкции
- 1Пойти пешком до станция маршруткаВул. Гната Хоткевича40 м • 1 мин
- 2Ждите маршрутка423Вул. Марганецька
- 3Отправиться на станция маршруткаВул. Профспілкова7 мин
- 4Пойти пешком до станция маршруткаВул. Профспілкова60 м • 1 мин
- 5Ждите маршрутка211Пл. Деміївська
- 6Отправиться на станция маршруткаПл. Дарницька7 мин
- 7Ждите маршрутка205Вул. Борщагівська
- 8Отправиться на станция маршруткаВул. Вузівська35 мин
- 9Идите доКиївський Національний Університет Будівництва І АрхітектуриПреображенська вулиця470 м • 6 мин
Маршруты общественного транспорта из Вул. Гната Хоткевича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
Остановки общественного транспорта рядом с Вул. Гната Хоткевича
Вул. Гната Хоткевича находится в Вул. Гната Хоткевича, Солом’Янський Район, а ближайшая остановка общественного транспорта:Вул. Гната Хоткевича.
Остановки автобуса недалеко от Вул. Гната Хоткевича:
- Пл. Дарницька
- Кінотеатр (На Вимогу)
Остановки маршрутки недалеко от Вул. Гната Хоткевича:
- Вул. Гната Хоткевича
Остановки общественного транспорта рядом с Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури, Солом’Янський Район
Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури находится в Преображенська вулиця, Солом’Янський Район, а ближайшая остановка общественного транспорта:Вул. Авіаконструктора Антонова.
Остановки автобуса недалеко от Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури:
- Пр. Повітрофлотський
- Пл. Севастопольська
- Вул. Авіаконструктора Антонова
Остановки троллейбуса недалеко от Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури:
- Вул. Авіаконструктора Антонова
- Вул. Освіти
Остановки маршрутки недалеко от Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури:
- Вул. Освіти
Сопутствующие маршруты
- от Вул. Січових Стрільців до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Градинська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Сержа Лифаря до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Радунська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Миколи Кибальчича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Ст. М. Дарниця до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Курнатовського до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Куренівський Парк до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Фармак до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Стадіон ""Спартак"" до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Вікентія Хвойки до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Стадіон Спартак до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Євгена Коновальця до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Єжи Ґедройця до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Ст. М. Контрактова Площа до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Нижній Вал до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Щекавицька до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Оболонська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Вул. Оленівська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- от Ст. М. Голосіївська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
От Вул. Гната Хоткевича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на маршрутка
Чтобы добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район, вам потребуется использовать 3 маршрутов маршрутка: Используйте 423 маршрутка от Вул. Гната Хоткевича станция до Вул. Профспілкова станция. После этого, вам нужно пересесть на 211 маршрутка и, наконец, Используйте 205 маршрутка от Пл. Дарницька станция до Вул. Вузівська станция. Общая продолжительность этого маршрута составит примерно 1 ч 6 мин.
Пошаговые инструкции
- 1Пойти пешком до станция маршруткаВул. Гната Хоткевича40 м • 1 мин
- 2Ждите маршрутка423Вул. Марганецька
- 3Отправиться на станция маршруткаВул. Профспілкова7 мин
- 4Пойти пешком до станция маршруткаВул. Профспілкова60 м • 1 мин
- 5Ждите маршрутка211Пл. Деміївська
- 6Отправиться на станция маршруткаПл. Дарницька7 мин
- 7Ждите маршрутка205Вул. Борщагівська
- 8Отправиться на станция маршруткаВул. Вузівська35 мин
- 9Идите доКиївський Національний Університет Будівництва І АрхітектуриПреображенська вулиця470 м • 6 мин
Вопросы и Ответы
Как быстрее всего добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Самый быстрый маршрут займет 66 минут, а также включает в себя Маршрут трамвай 28Д, Маршрут маршрутка 205.
Как еще можно добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Альтернативый маршрут займет 66 минут, а также включает в себя Маршрут маршрутка 423, Маршрут маршрутка 211, Маршрут маршрутка 205.
Есть ли прямой маршрут трамвай между Вул. Гната Хоткевича и Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Нет, вам нужно использовать один маршрут трамвай и один маршрут маршрутка. Общее время поездки 1 ч 6 мин.
Какой маршрут трамвай позволяет добраться из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Маршрут 28Д трамвай отправляется со станции На Вимогу рядом с Вул. Гната Хоткевича в Дніпровський Район к станции Ст. М. Позняки. Оттуда вам нужно сесть на один из один маршрут маршрутка до станции Ст. М. Позняки рядом с Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район.
Сколько времени займет поездка из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на трамвай и маршрутка?
Общее время поездки из Вул. Гната Хоткевича в Дніпровський Район и Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район на трамвай и маршрутка составляет примерно 1 ч 6 мин.
Где мне нужно сесть на трамвай рядом с Вул. Гната Хоткевича чтобы добраться до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Садитесь на трамвай 28Д из На Вимогу станция рядом с Вул. Гната Хоткевича в Дніпровський Район.
Где мне нужно выйти из трамвай при поездке из Вул. Гната Хоткевича в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Выходите из трамвай на станция Ст. М. Позняки, которая находится ближе всего к Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район.
Когда уходит первый поезд из Вул. Гната Хоткевича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Первый поезд из Вул. Гната Хоткевича в Дніпровський Район в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район - это Міська Електричка. Он уходит с Дарниця станция в 7:37.
Когда уходит первый метро из Вул. Гната Хоткевича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Первый метро из Вул. Гната Хоткевича в Дніпровський Район в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури в Солом’Янський Район - это Академмістечко - Лісова. Он уходит с Чернігівська станция в 7:35.
Популярные маршруты
- от Ст. М. Либідська до Солом’Янський Район
- от Ст. М. Мінська до Київська Міська Клінічна Лікарня №12
- от Почайна до Дарницький Район
- от Дружби Народів до Льодова Арена Вднг
- от Святошин до Університет Україна
- от Видубичі до НУБіП України корпус №15
- от Ірпінь до Макарів
- от Ст. М. Поштова Площа до Національний Транспортний Університет
- от Видубичі до Інститут Травматології Та Ортопедії
- от Обухів до Бровари
- от Нивки до Макарів
- от Ст. М. Академмістечко до Обухів
- от Ст. М. Житомирська до Голосіївський Район
- от Ст. М. Академмістечко до Київська Міська Клінічна Лікарня №8
- от Майдан Незалежності до Інститут Урології
- от Ст. М. Чернігівська до Дитяча Обласна Лікарня
- от Ст. М. Оболонь до Святошинський Район
- от Пл. Севастопольська до Іподром
- от Ст. М. Дорогожичі до Київська міська психіатрична лікарня ім. Павлова
- от Вул. Стеценка до Клінічна Лікарня №15 Подільського Району (Стаціонар №2)