Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Šúr v BratislavaAutobus?

Pozrite si na mape Šúr, Bratislava

Šúr mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Šúr (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Šúr

Ako sa dostať do Šúr Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

Pozrite si na mape Šúr, Bratislava

Šúr mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Šúr v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Šúr v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Šúr pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Šúr v reálnom čase.

Do Šúr sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 630

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Šúr.

Zjednodušujeme na cestu do Šúr, a preto viac ako 930 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Šúr
Šúr Šúr is a national nature reserve in the Slovak municipalities of Svätý Jur and Chorvátsky Grob in the Pezinok District. The nature reserve covers an area of 655 ha and has a protective belt of 145 ha. It has a protection level of 3, 4 and 5 under the Slovak nature protection system. It was established in 1952 to protect one of the last and largest remnants of a tall-stem swamp alder forest. Around it are the remnants of wet and peat bog meadows. The area also hosts some xerophilous biotopes and has a rich species diversity on a small area including a number of endangered species.
Ako do Šúr hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Šúr pomocou aplikácie!