Preskočiť na hlavný obsah

Ako do ŠD Družba v Bratislava IAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie ŠD Družba?

  Najbližšej stanice u ŠD Družba sú:

  • Lafranconi je 808 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko ŠD Družba?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky ŠD Družba: 29, 32, 39.

  Viac informácií…
 • Ktorá Električka zastávka linky blízko ŠD Družba?

  Tieto Električka zastávky blízko linky ŠD Družba: X6.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do ŠD Družba v Bratislava I

Zaujíma vás, ako sa dostať do ŠD Družba v Bratislava I, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do ŠD Družba pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na ŠD Družba v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do ŠD Družba? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Lafranconi.

Do ŠD Družba sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 29, 32, 39 Električka: X6

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do ŠD Družba.

Zjednodušujeme na cestu do ŠD Družba, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava I, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

ŠD Družba, Bratislava I
Jednoduchšie sa dostanete do ŠD Družba pomocou aplikácie!