Ako do Šafárikova v PopradVlak?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Šafárikova?

Najbližšej stanice u Šafárikova sú:

  • Veľká,Vodárenská Šafárikova je 225 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Veľká,Cintorín je 624 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Bytový Podnik je 652 metrov ďaleko, 10 min pešo.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Šafárikova?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Šafárikova: PPT↔ŠPL [TEŽ], PPT↔TTL.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Šafárikova v Poprad

Chcete vedieť, ako sa najlepšie dostať do Šafárikova v Poprad, Slovensko?

Moovit môže pomôcť! Vyhľadávač trasy Moovit pomáha uľahčiť vašu cestu. Zadajte adresu, ktorú hľadáte a Moovit vám pomôže nájsť najlepšie trasy a najrýchlejšie časy, aby ste sa tam dostali!

Hľadáte najbližšiu zastávku alebo konkrétnu stanicu v blízkosti cieľa? Ak sa chcete dostať do Šafárikova, nájdete zoznam zastávok a staníc najbližších k Šafárikova: Veľká,Vodárenská Šafárikova; Veľká,Cintorín; Bytový Podnik.

Hľadáte špecifickú možnosť dopravy? Vlak sú k dispozícii alternatívy verejnej dopravy, ktoré sa dajú použiť na dosiahnutie cieľa. Ktorákoľvek z nasledujúcich liniek prepravy má trasy, ktoré prechádzajú okolo Šafárikova - Vlak: PPT↔ŠPL [TEŽ], PPT↔TTL.

Na ceste? Stiahnite si aplikáciu Moovit, aby ste využili našu užitočnú funkciu trasy naživo, ktorá mapuje ulice a najlepšie dostupné trasy. Moovit má najnovšie aktualizované harmonogramy a odhady času pre vašu cestu do Šafárikova.

Nepotrebujete konkrétnu autobusovú alebo vlakovú aplikáciu, aby ste získali čas ďalšieho autobusu alebo si pozreli aktuálny čas vlaku alebo plán. S Moovit máme všetky vaše harmonogramy a možnosti v jednej ľahko použiteľnej aplikácii. Sme hrdí na to, že sme v obchode Google Play a App Store hlasovali ako jednu z najlepších dostupných aplikácií na prepravu. Zistite, prečo viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane jazdcov v Poprad, verí Moovit pre svoje potreby verejnej dopravy.

Šafárikova, Poprad
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Šafárikova pomocou aplikácie!