Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Alibaba v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Alibaba?

  Najbližšej stanice u Alibaba sú:

  • Cintorín Slávičie Údolie je 66 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Alibaba?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Alibaba: 31, 39.

  Viac informácií…
Alibaba mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Alibaba v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Alibaba v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Alibaba pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Alibaba v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Alibaba? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Cintorín Slávičie Údolie.

Do Alibaba sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 31, 39

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Alibaba.

Zjednodušujeme na cestu do Alibaba, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Alibaba
Jednoduchšie sa dostanete do Alibaba pomocou aplikácie!