Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Alza.Sk v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Alza.Sk?

  Najbližšej stanice u Alza.Sk sú:

  • Tupolevova (X) je 172 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Smolenická je 396 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Prokofievova je 682 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Technopol je 783 metrov ďaleko, 11 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Alza.Sk?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Alza.Sk: 196, 83, 92, 93, 94, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Alza.Sk v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Alza.Sk v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Alza.Sk pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Alza.Sk v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Alza.Sk? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Tupolevova (X); Smolenická; Prokofievova; Technopol.

Do Alza.Sk sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 92, 93, 94, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Alza.Sk.

Zjednodušujeme na cestu do Alza.Sk, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Alza.Sk
Jednoduchšie sa dostanete do Alza.Sk pomocou aplikácie!