Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Avion (Avion-Ivanská Cesta) v Bratislava IiAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Avion (Avion-Ivanská Cesta)?

  Najbližšej stanice u Avion (Avion-Ivanská Cesta) sú:

  • Avion, Ikea (X) je 362 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Galvaniho, Ubytovňa Prima (X) je 561 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Ivanská Cesta (X) je 1030 metrov ďaleko, 14 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Avion (Avion-Ivanská Cesta)?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Avion (Avion-Ivanská Cesta): 39, 61, 63, 96.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Avion (Avion-Ivanská Cesta) v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Avion (Avion-Ivanská Cesta) v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Avion (Avion-Ivanská Cesta) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Avion (Avion-Ivanská Cesta) v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Avion (Avion-Ivanská Cesta)? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Avion; Galvaniho; Ivanská Cesta (X).

Do Avion (Avion-Ivanská Cesta) sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 39, 61, 63, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Avion (Avion-Ivanská Cesta).

Zjednodušujeme na cestu do Avion (Avion-Ivanská Cesta), a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Avion (Avion-Ivanská Cesta), Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Avion (Avion-Ivanská Cesta) pomocou aplikácie!