Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Avion/IKEA (bus) v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Avion/IKEA (bus)?

    Najbližšej stanice u Avion/IKEA (bus) sú:

    • Avion, Ikea (X) je 317 metrov ďaleko, 5 min pešo.
    • Galvaniho, Ubytovňa Prima (X) je 657 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Avion/IKEA (bus)?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Avion/IKEA (bus): 61, 63, 96.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Avion/IKEA (bus) v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Avion/IKEA (bus) v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Avion/IKEA (bus) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Avion/IKEA (bus) v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Avion/IKEA (bus)? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Avion; Galvaniho.

Do Avion/IKEA (bus) sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 61, 63, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Avion/IKEA (bus).

Zjednodušujeme na cestu do Avion/IKEA (bus), a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Avion/IKEA (bus), Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Avion/IKEA (bus) pomocou aplikácie!