Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Beva v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Beva?

  Najbližšej stanice u Beva sú:

  • Lachova (X) je 379 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Farského je 632 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Ovsištské Nám. je 1114 metrov ďaleko, 15 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Beva?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Beva: 196, 84, 96.

 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Beva?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Beva: 3.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Beva v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Beva v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Beva pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Beva v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Beva? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Lachova (X); Farského; Ovsištské Nám..

Do Beva sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 84, 96 Električka: 3

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Beva.

Zjednodušujeme na cestu do Beva, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Beva
Jednoduchšie sa dostanete do Beva pomocou aplikácie!