Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Billa v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Pokyny do Billa (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Billa

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Billa?

  Najbližšej stanice u Billa sú:

  • Agátová (X) je 716 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Billa?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Billa: 21, 92.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Billa v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Billa v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Billa pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Billa v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Billa? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Agátová (X).

Do Billa sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Billa.

Zjednodušujeme na cestu do Billa, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Billa
Jednoduchšie sa dostanete do Billa pomocou aplikácie!