Ako do Dajbabska v PodgoricaAutobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Dajbabska?

Najbližšej stanice u Dajbabska sú:

  • Zelenika I Ul. Manastirska je 662 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Kuće Bogojevića je 664 metrov ďaleko, 9 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Dajbabska?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Dajbabska: 1.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Dajbabska v Podgorica

Chcete vedieť, ako sa najlepšie dostať do Dajbabska v Podgorica, Čierna Hora?

Moovit môže pomôcť! Vyhľadávač trasy Moovit pomáha uľahčiť vašu cestu. Zadajte adresu, ktorú hľadáte a Moovit vám pomôže nájsť najlepšie trasy a najrýchlejšie časy, aby ste sa tam dostali!

Hľadáte najbližšiu zastávku alebo konkrétnu stanicu v blízkosti cieľa? Ak sa chcete dostať do Dajbabska, nájdete zoznam zastávok a staníc najbližších k Dajbabska: Zelenika I Ul. Manastirska; Kuće Bogojevića.

Hľadáte špecifickú možnosť dopravy? Autobus sú k dispozícii alternatívy verejnej dopravy, ktoré sa dajú použiť na dosiahnutie cieľa. Ktorákoľvek z nasledujúcich liniek prepravy má trasy, ktoré prechádzajú okolo Dajbabska - Autobus: 1.

Na ceste? Stiahnite si aplikáciu Moovit, aby ste využili našu užitočnú funkciu trasy naživo, ktorá mapuje ulice a najlepšie dostupné trasy. Moovit má najnovšie aktualizované harmonogramy a odhady času pre vašu cestu do Dajbabska.

Nepotrebujete konkrétnu autobusovú alebo vlakovú aplikáciu, aby ste získali čas ďalšieho autobusu alebo si pozreli aktuálny čas vlaku alebo plán. S Moovit máme všetky vaše harmonogramy a možnosti v jednej ľahko použiteľnej aplikácii. Sme hrdí na to, že sme v obchode Google Play a App Store hlasovali ako jednu z najlepších dostupných aplikácií na prepravu. Zistite, prečo viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane jazdcov v Podgorica, verí Moovit pre svoje potreby verejnej dopravy.

Dajbabska, Podgorica
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Dajbabska pomocou aplikácie!