Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Devínska Nová Ves v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Devínska Nová Ves?

  Najbližšej stanice u Devínska Nová Ves sú:

  • Žst Devínska Nová Ves (X) je 323 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Devínska Nová Ves?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Devínska Nová Ves: 21, 29.

  Viac informácií…
Devínska Nová Ves mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Devínska Nová Ves v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Devínska Nová Ves v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Devínska Nová Ves pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Devínska Nová Ves v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Devínska Nová Ves? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žst Devínska Nová Ves (X).

Do Devínska Nová Ves sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 29

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Devínska Nová Ves.

Zjednodušujeme na cestu do Devínska Nová Ves, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Devínska Nová Ves
Jednoduchšie sa dostanete do Devínska Nová Ves pomocou aplikácie!