Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Dida Gym v Bratislava IvAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Dida Gym?

    Najbližšej stanice u Dida Gym sú:

    • Bakošova (X) je 497 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Dida Gym?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Dida Gym: 30, 63, 92.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Dida Gym v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Dida Gym v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Dida Gym pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Dida Gym v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Dida Gym? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Bakošova (X).

Do Dida Gym sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 30, 63, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Dida Gym.

Zjednodušujeme na cestu do Dida Gym, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Dida Gym, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do Dida Gym pomocou aplikácie!