Ako do Eurovea v BratislavaAutobus alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Eurovea?

Najbližšej stanice u Eurovea sú:

  • Nové Snd je 214 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Malá Scéna je 347 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Panorama City je 523 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Twin City je 534 metrov ďaleko, 8 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Eurovea?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Eurovea: 133, 28, 50, 78.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Eurovea v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Eurovea v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Eurovea pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Eurovea v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Eurovea? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Nové Snd; Malá Scéna; Panorama City; Twin City.

Do Eurovea sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 133, 28, 50, 78.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Eurovea.

Zjednodušujeme na cestu do Eurovea, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Eurovea
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do Eurovea pomocou aplikácie!