Ako do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Pokyny do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie - Autobus: 70.

Ako sa dostať do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

OdShopping Palace 46 min
Chôdza
Autobus - 6565
Autobus - 7070
OdNámestie Hraničiarov 43 min
Autobus - 8888
Autobus - 7070
OdDanubiana 66 min
Chôdza
Autobus - 9090
Autobus - 9898
Autobus - 7070
OdKramáre 56 min
Autobus - 3232
Autobus - 7474
Autobus - 7070
OdLafranconi 44 min
Autobus - 133133
Autobus - 7070

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie?

Najbližšej stanice u F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie sú:

  • Nemocnica Podunajské Biskupice je 115 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Nemocnica P. Biskupice je 149 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Miú P. Biskupice je 438 metrov ďaleko, 7 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie?

Tieto Autobus zastávky blízko linky F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie: 70.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Nemocnica Podunajské Biskupice; Nemocnica P. Biskupice; Miú P. Biskupice.

Do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 70.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie.

Zjednodušujeme na cestu do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie, Klinika Hrudníkovej Chirurgie, Gynekologicko-Pôrodnícke Oddelenie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Jednoduchšie sa dostanete do F - Klinika Rádiodiagnostiky, Urologické Oddelenie… pomocou aplikácie!