Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Fedinova v Bratislava VAutobus, Električka alebo Lanovka?

Fedinova mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Fedinova (Bratislava V) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Fedinova

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Fedinova?

  Najbližšej stanice u Fedinova sú:

  • Markova (X) je 203 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Žst Petržalka je 467 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Fedinova?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Fedinova: 191, 196, 68, 92, 93, 94, 96.

  Viac informácií…
Fedinova mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Fedinova v Bratislava V

Ako sa dostať do Fedinova v Bratislava V, Slovensko?

S Moovit to je jednoduché. Zadajte svoju adresu a vyhľadávač trasy Moovit nájde najrýchlejší spôsob, ako vás tam dostať! Nie ste si istí, kde na ulici vystúpiť? Stiahnite si aplikáciu Moovit a nájdite živé trasy (vrátane miesta, kde môžete vystúpiť na Fedinova), pozrite rozvrhy a získate odhadované časy príchodu pre vaše obľúbené linky Autobus, Električka alebo Lanovka.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu na Fedinova? Pozrite sa na zoznam najbližších zastávok dostupných vášmu cieľu: Markova (X); Žst Petržalka.

Do Fedinova sa môžete dostať až do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré zastavujú v blízkosti - Autobus: 191, 196, 68, 92, 93, 94, 96

Stiahnite si aplikáciu Moovit a zobrazte aktuálny harmonogram a dostupné trasy pre Bratislava V. Nie je potrebné inštalovať špeciálnu aplikáciu pre autobus na kontrolu času autobusu alebo aplikáciu pre vlaky, Moovit je jediná aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže dostať tam, kam potrebujete.

Zjednodušujeme jazdu na verejnú dopravu do Fedinova, čo je dôvod, prečo viac ako 865 miliónov používateľov vrátane používateľov v Bratislava V dôveru Moovit ako najlepšej aplikácii pre verejnú dopravu.

Fedinova, Bratislava V
Fedinova, Bratislava V Fedinova ulica je ulica v Bratislave, v mestskej časti Petržalka. Pomenovaná je po ruskom spisovateľovi Konstantinovi Fedinovi (1892 – 1977). Je známa vysokou koncentráciou obchodov a iných prevádzok, čím plní funkciu korza, pešej zóny a jedného z centier Petržalky. Je tu situované zdravotné stredisko, lekáreň Mandragora, materská škola, detské jasle a pobočka politickej strany SMER pre Bratislavu V. Neďaleko preteká Chorvátske rameno, jeho okolie je obľúbeným miestom prechádzok tunajších obyvateľov. Prvý dom na Fedinovej ulici bol postavený v roku 1983 (osemposchodový bielo-žltý, čísla 1-5). V roku 1986 boli dokončené tri dvanásťposchodové (2-24, prvý s terasou). Medzi dvoma z týchto domov bol v roku 2013 postavený ďalší, 14-poschodový polyfunkčný dom. Podľa starostu Petržalky Vladimíra Bajana ide o "zahusťovačku", ktorá môže skomplikovať život doterajším obyvateľom ulice. Predošlý starosta Milan Ftáčnik uviedol, že stavbe sa nedalo zabrániť, nakoľko mesto vydalo súhlasné stanovisko s územným plánom, čo musel petržalský stavebný úrad rešpektovať.
Ako do Fedinova hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Fedinova pomocou aplikácie!