Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Filmové Štúdiá Koliba v Bratislava IiiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Filmové Štúdiá Koliba?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Filmové Štúdiá Koliba: 44.

  • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Filmové Štúdiá Koliba?

    Tieto Lanovka zastávky blízko linky Filmové Štúdiá Koliba: 203.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Filmové Štúdiá Koliba v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Filmové Štúdiá Koliba v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Filmové Štúdiá Koliba pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Filmové Štúdiá Koliba v reálnom čase.

Do Filmové Štúdiá Koliba sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 44 Lanovka: 203

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Filmové Štúdiá Koliba.

Zjednodušujeme na cestu do Filmové Štúdiá Koliba, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Filmové Štúdiá Koliba, Bratislava Iii
Jednoduchšie sa dostanete do Filmové Štúdiá Koliba pomocou aplikácie!