Ako do Gagarinova v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Gagarinova?

Najbližšej stanice u Gagarinova sú:

  • Nevädzová (X) je 351 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Tomášikova je 1030 metrov ďaleko, 14 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Gagarinova?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Gagarinova: 196, 96.

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Gagarinova?

Tieto Lanovka zastávky blízko linky Gagarinova: 201, 202, 212.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Gagarinova v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Gagarinova v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Gagarinova pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Gagarinova v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Gagarinova? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Nevädzová (X); Tomášikova.

Do Gagarinova sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 96 Lanovka: 201, 202, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Gagarinova.

Zjednodušujeme na cestu do Gagarinova, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Gagarinova
Jednoduchšie sa dostanete do Gagarinova pomocou aplikácie!