Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Giga Sport v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Giga Sport?

  Najbližšej stanice u Giga Sport sú:

  • Avion Shopping Park je 400 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Súhvezdná je 658 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Astronomická je 945 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Giga Sport?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Giga Sport: 39, 61, 63, 96.

  Viac informácií…
Giga Sport mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Giga Sport v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Giga Sport v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Giga Sport pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Giga Sport v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Giga Sport? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Avion Shopping Park; Súhvezdná; Astronomická.

Do Giga Sport sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 39, 61, 63, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Giga Sport.

Zjednodušujeme na cestu do Giga Sport, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Giga Sport
Jednoduchšie sa dostanete do Giga Sport pomocou aplikácie!