Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Golf Klub Elán v BratislavaAutobus alebo Električka?

Pokyny do Golf Klub Elán (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Golf Klub Elán

Ako sa dostať do Golf Klub Elán Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Golf Klub Elán?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Golf Klub Elán: 630.

    Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Golf Klub Elán v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Golf Klub Elán v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Golf Klub Elán pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Golf Klub Elán v reálnom čase.

Do Golf Klub Elán sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 630

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Golf Klub Elán.

Zjednodušujeme na cestu do Golf Klub Elán, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Golf Klub Elán
Jednoduchšie sa dostanete do Golf Klub Elán pomocou aplikácie!