Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Gymnázium Jura Hronca v BratislavaAutobus, Lanovka, Električka alebo Vlak?

Gymnázium Jura Hronca mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Gymnázium Jura Hronca (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Gymnázium Jura Hronca

Ako sa dostať do Gymnázium Jura Hronca Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Gymnázium Jura Hronca?

  Najbližšej stanice u Gymnázium Jura Hronca sú:

  • Košická, Autobusová Stanica je 94 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Dulovo Nám. je 475 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Prístavná (X) je 484 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Autobusová Stanica je 665 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Gymnázium Jura Hronca?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Gymnázium Jura Hronca: 21, 50, 68, 70, 90.

  Viac informácií…
 • Ktorá Vlak zastávka linky blízko Gymnázium Jura Hronca?

  Tieto Vlak zastávky blízko linky Gymnázium Jura Hronca: S50.

  Viac informácií…
 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Gymnázium Jura Hronca?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Gymnázium Jura Hronca: 202, 212.

  Viac informácií…
Gymnázium Jura Hronca mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Gymnázium Jura Hronca v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Gymnázium Jura Hronca v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Gymnázium Jura Hronca pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Gymnázium Jura Hronca v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Gymnázium Jura Hronca? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Košická; Dulovo Nám.; Prístavná (X); Autobusová Stanica.

Do Gymnázium Jura Hronca sa dostanete do Autobus, Lanovka, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 50, 68, 70, 90 Vlak: S50 Lanovka: 202, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Gymnázium Jura Hronca.

Zjednodušujeme na cestu do Gymnázium Jura Hronca, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Gymnázium Jura Hronca
Gymnázium Jura Hronca Gymnázium Jura Hronca (GJH) je gymnázium so zameraním na matematiku, fyziku a informatiku na Novohradskej ulici v Bratislave. Tvorí organizačnú zložku Spojenej školy Novohradská, založenej 1. januára 2005 spojením Gymnázia Jura Hronca a Základnej školy Košická, sídliacich v tej istej budove.Gymnázium navštevuje viac ako 1 200 žiakov v 44 triedach. Každoročne sa otvárajú klasické triedy štvorročného štúdia so zameraním na informatiku a osemročného štúdia so zameraním na programovanie. Od roku 2004 škola realizuje aj päťročný slovensko-anglický bilingválny program. Na gymnáziu sa už dlhšiu dobu realizuje medzinárodný International Baccalaureate Diploma Programme (IB) – študijný program tretieho a štvrtého ročníka určený predovšetkým pre študentov hodlajúcich po maturite pokračovať v štúdiu v zahraničí. V súvislosti so spojením so Základnou školou Košická tiež škola realizuje medzinárodné programy Primary Years Programme (PYP) a Middle Years Programme (MYP), na úkor zníženého počtu tried klasickej základnej školy. Od školského roku 2011/2012 sa otvára trieda s programom PYP aj v slovenskom jazyku na úkor otvorenia triedy klasickej základnej školy. Od 1. januára 2016 je riaditeľkou spojenej školy Renáta Karácsonyová, ktorá vystriedala 20 rokov pôsobiacu Zuzanu Munkovú.
Ako do Gymnázium Jura Hronca hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Gymnázium Jura Hronca pomocou aplikácie!