Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Hornbach Lamač v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Hornbach Lamač?

  Najbližšej stanice u Hornbach Lamač sú:

  • Bory, Rázcestie (X) je 294 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Veľkolúcky Potok (X) je 939 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Hornbach Lamač?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Hornbach Lamač: 20, 21, 92.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Hornbach Lamač v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Hornbach Lamač v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Hornbach Lamač pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Hornbach Lamač v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Hornbach Lamač? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Bory; Veľkolúcky Potok (X).

Do Hornbach Lamač sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 20, 21, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Hornbach Lamač.

Zjednodušujeme na cestu do Hornbach Lamač, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Hornbach Lamač
Jednoduchšie sa dostanete do Hornbach Lamač pomocou aplikácie!