Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Horský Park v BratislavaAutobus, Lanovka alebo Električka?

Horský Park mapa

Pokyny do Horský Park (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Horský Park

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Horský Park?

  Najbližšej stanice u Horský Park sú:

  • Búdková je 678 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Súbežná (X) je 843 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Horský Park?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Horský Park: 41, 61, 63, 83.

  Viac informácií…
 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Horský Park?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Horský Park: 203, 207, 64.

  Viac informácií…
Horský Park mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Horský Park v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Horský Park v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Horský Park pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Horský Park v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Horský Park? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Búdková; Súbežná (X).

Do Horský Park sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 41, 61, 63, 83 Lanovka: 203, 207, 64

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Horský Park.

Zjednodušujeme na cestu do Horský Park, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Horský Park
Horský Park Horský park je bratislavský mestský park nachádzajúci sa v mestskej časti Staré Mesto. Na rozdiel od ostatných bratislavských parkov, Horský park je špecifický tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom disponuje takmer nedotknutým prostredím a pôvodnou flórou a faunou. V Horskom parku sú postavené vysokoškolské internáty pre študentov Ekonomickej univerzity. Študenti ich familiárne nazývajú „HOPA“ a „DOPA“. Budova internátu HOPA je pravdepodobne z roku 1939.
Jednoduchšie sa dostanete do Horský Park pomocou aplikácie!